HjemAlle kategorierAPI-sikkerhetOpenClaw Local
OpenClaw Local Icon

OpenClaw Local

API-sikkerhet
Upublisert

Clawdia is a secure, local AI control platform that automates browser tasks and interacts with authenticated online accounts without relying on external APIs or API keys, thereby enhancing privacy and security. It features local execution of commands, explicit permission controls, customizable security levels, and seamless integration with your existing browser sessions to perform navigation, data retrieval, and automation tasks efficiently. Designed for individuals and professionals who need secure, privacy-conscious automation and account management, it addresses problems related to API key vulnerabilities, repetitive API calls, and the need for simplified yet powerful browser-based automation.

OpenClaw Local finnes i API Security kategorier.

De mest lignende produktene til OpenClaw Local er:

Detaljer

GitHub: Besøk
Forbrukertype: B2B & B2C
Registrer deg for å se alle målinger Registrer deg (gratis)

Anmeldelser

0 anmeldelser
5
4
3
2
1

OpenClaw Local Hovedfunksjoner


Merker

Øk SaaS-autoriteten din med en av merkene våre
OpenClaw Local - SaaS Browser Verified Badge
OpenClaw Local - SaaS Browser Verified Badge

OpenClaw Local-alternativer

Utforsk mer i denne kategorien:


Teknologier brukt

Vis alle teknologier

* Google streber etter å gi nøyaktig og oppdatert informasjon om usikre nettressurser, men kan ikke garantere fullstendighet eller feilfrie resultater.
** Noen eller alle deler av denne siden kan være generert av kunstig intelligens, så vennligst bekreft all viktig informasjon uavhengig.
HjemAlle kategorierAPI-sikkerhetOpenClaw Local

Nylig gjort krav på

MatAdmin
Programvare for skoleadministrasjon
Taplid
API-testverktøy
CloudVis
Innebygd analyse og dashbord
MonteSheet
Simulerings- og modelleringsverktøy
Embage
Chatbot- og samtalemarkedsføringsverktøy
Complio
Samsvar med merverdiavgift og moms
Lava Cascade
Spillserverhosting
Helix One PC
Programvare for brukerstøtte og kundestøtte
Winova
Forslags- og kontraktshåndtering

Nylig lagt til

GatherAMS
GatherAMS Programvare for foreningsadministrasjon (AMS)
Delari
Delari Programvare for arkitektonisk design og tegning
Hypha
Hypha AI-drevet diagnose og helseanalyse
STW
STW Bedriftsvelværeplattformer
Resellico
Resellico Programvare for optimalisering av markedsplasspriser
Admas
Admas Programvare for markedsføringsattribusjon
Locker IQ
Locker IQ Lager- og lagerstyring
Waago
Waago Programvare for prosjektledelse
PayFastChat
PayFastChat Pasientplanlegging og CRM for klinikker
errorboard
errorboard Lærings- og utdanningsplattformer

Topp 10 kategorier denne måneden

1. Aksjehandel og meglerplattformer +1,053 Antall nye SaaS-produkter lagt til i denne kategorien de siste 30 dagene.
2. Arbeidsflytautomatisering og RPA +827 Antall nye SaaS-produkter lagt til i denne kategorien de siste 30 dagene.
3. AI-drevne CV-screeningsverktøy +594 Antall nye SaaS-produkter lagt til i denne kategorien de siste 30 dagene.
4. AutoML-plattformer +528 Antall nye SaaS-produkter lagt til i denne kategorien de siste 30 dagene.
5. Programvare for salgsautomatisering +477 Antall nye SaaS-produkter lagt til i denne kategorien de siste 30 dagene.
6. Verktøy for økonomisk planlegging og budsjettering +449 Antall nye SaaS-produkter lagt til i denne kategorien de siste 30 dagene.
7. AI-drevne virtuelle avatarer og digitale assistenter +415 Antall nye SaaS-produkter lagt til i denne kategorien de siste 30 dagene.
8. Programvare for skoleadministrasjon +401 Antall nye SaaS-produkter lagt til i denne kategorien de siste 30 dagene.
9. Helse- og treningssporing +395 Antall nye SaaS-produkter lagt til i denne kategorien de siste 30 dagene.
10. Restaurant POS og administrasjonssystemer +336 Antall nye SaaS-produkter lagt til i denne kategorien de siste 30 dagene.

SaaS-nettleserstatistikk

Lagt til de siste 30 dagene +35,678
Antall nye SaaS-produkter oppdaget og lagt til i databasen vår de siste 30 dagene.
Aktiv SaaS 483,714
Totalt antall publiserte og aktive SaaS-produkter som for øyeblikket er indeksert i søkemotoren vår.
Totalt i databasen 1,357,376
Totalt antall SaaS-produkter i databasen vår, inkludert upubliserte og utgåtte oppføringer.

Bli med i SaaS-nettleseren gratis

Bruk alle avanserte filtre gratis
Administrer SaaS-oppføringene dine
Opprett gratis varsler for nye SaaS-tjenester

Sponset

BrandMentions
BrandMentions Medieovervåking og sosial lytting
Nuelink
Nuelink Administrasjon og planlegging av sosiale medier
Click Analytic
Click Analytic Verktøy for influencermarkedsføring og oppsøkende virksomhet
DrawSQL
DrawSQL Vektordatabaser
GenPage
GenPage Programvare for generering av potensielle kunder
QuickerConvert
QuickerConvert Dokumenthåndtering og e-signaturverktøy
Receipt Bot
Receipt Bot AI-drevet dokumentbehandling
Pumble
Pumble Teamchat og meldinger
Pulse
Pulse CRM (kunderelasjonshåndtering)
Inlinks
Inlinks SEO-verktøy

Ikke gå glipp av dette, vær den første som får vite det!

Nye SaaS-produkter lanseres hver dag, 35,678 er lagt til bare de siste 30 dagene. Hold deg informert, og vær den første til å vite når SaaS Browser oppdager nye SaaS-produkter som samsvarer med søket ditt.

Logg inn for å sette opp e-postvarsler for nye SaaS som samsvarer med søket ditt.

Logg inn for å opprette varsel
Utforsk lignende verktøy Bla gjennom alle →