Domov › Vse kategorije › Vedenjska analitika › Behavior Studio
Behavior Studio Icon

Behavior Studio

Vedenjska analitika

Behavior Studio is an advanced behavioral analysis platform designed to interpret and track canine actions through rule-based insights and artificial intelligence, providing real-time feedback and deep emotional understanding. Its core features include posture and sound description input, scenario-specific scene drills, breed-aware filtering, history logging, and prediction of behavior triggers, which help pet owners, trainers, and caregivers identify behavioral patterns and emotional states, thus solving problems related to training consistency, emotional misinterpretations, and behavioral miscommunication. By offering instant behavior interpretation, personalized guidance, and extensive history tracking, this tool caters to dog owners, professional trainers, veterinary professionals, and pet care providers seeking to improve communication, training efficacy, and overall animal well-being.

Behavior Studio lahko najdete v Behavioral Analytics kategorije.

Najbolj podobni izdelki za Behavior Studio so:

Posnetki zaslona

Še ni bilo naloženih posnetkov zaslona. Ali ste lastnik tega podjetja?

Naložite posnetke zaslona.

Podrobnosti

Pinterest: Obisk
Vrsta potrošnika: B2B & B2C
Prijavite se za ogled vseh meritev Prijavi se

Glavne značilnosti Behavior Studio

Prednosti Behavior Studio

Značke

Povečajte svojo avtoriteto SaaS z eno od naših značk

Behavior Studio - SaaS Browser Verified Badge
Behavior Studio - SaaS Browser Verified Badge

Behavior Studio Alternative

Raziščite več v tej kategoriji

Uporabljene tehnologije

Zgodovina ocene domene Ocena domene meri avtoriteto povezav tega spletnega mesta na lestvici od 0 do 100, glede na to, koliko spletnih mest se nanj sklicuje. Naraščajoč trend pomeni, da izdelek sčasoma pridobiva več povezav, kar je eden najboljših pokazateljev, ali priljubljenost SaaS narašča.

8 Trenutna ocena domene od 100
Registrirajte se za ogled celotne zgodovine ocene domene Prijavi se
Podatki od:
* Google si prizadeva zagotavljati natančne in ažurne informacije o nevarnih spletnih virih, vendar ne more zagotoviti popolnosti ali rezultatov brez napak.
** Nekateri ali vsi deli te strani so lahko ustvarjeni z umetno inteligenco, zato vas prosimo, da vse kritične informacije preverite neodvisno.
Domov › Vse kategorije › Vedenjska analitika › Behavior Studio

Nedavno zahtevano

Linswing
Workforce Management & Scheduling
100 Suite
Upravljanje in razporejanje družbenih medijev
RoasPilot
Poslovna inteligenca in analitika
Substanto
Orodja za varnost in skladnost v oblaku
LimesWorth
Programska oprema za upravljanje projektov
WPL7
Nadzorne plošče za strežnike in gostovanje
SeeFund
Poslovna inteligenca in analitika
Photo Date Rescue
Upravljanje digitalnih sredstev (DAM)
AgentBadge
Platforme za upravljanje veriženja blokov in NFT-jev
Easy Books
Računovodska programska oprema

Nedavno dodano

WeedDAO
WeedDAO Gojenje konoplje in prodaja semen
Egmer Consulting
Egmer Consulting Spletna varnost in zaščita od DDoS-ov
KhanBaba
KhanBaba Izdajanje računov in obdelava plačil
socialgraph
socialgraph Analitika družbenih medijev
Smart Glasses Scanner
Smart Glasses Scanner Programska oprema za optometrijo
Fastbill
Fastbill Izdajanje računov in obdelava plačil
Slotloop
Slotloop Programska oprema za razporejanje terminov
AllSquare
AllSquare Upravljanje obveznosti do dobaviteljev in porabe
Ravinelora
Ravinelora Odkrivanje in preprečevanje goljufij
Nazoru Lefire
Nazoru Lefire Robo-svetovalci in upravljanje premoženja

Najhitreje rastoča SaaS

Glede na rast ocene domene

Spendaily
Orodja za finančno načrtovanje in proračun
Linzumi
Linzumi +7.00
Orodja za sodelovanje na daljavo
Ziven
Ziven +5.00
Spremljanje in analitika obnovljivih virov energije
Readless
Platforme za glasila
Monte Carlo
Spremljanje in opazovanje aplikacij
Conzent
Conzent +5.00
Orodja za skladnost z GDPR in varstvom podatkov
SignalEDI
Programska oprema za sodelovanje s pacienti
RecordFlow
Shranjevanje v oblaku, varnostno kopiranje in skupna raba datotek
ChecklistGuro
Programska oprema za upravljanje projektov
Weflow
Weflow +4.00
Platforme za prodajno angažiranje

10 najboljših kategorij ta mesec

1. Platforme za trgovanje z delnicami in borznoposredniške storitve +2,257 Število novih izdelkov SaaS, dodanih v to kategorijo v zadnjih 30 dneh.
2. Avtomatizacija delovnih procesov in RPA +1,067 Število novih izdelkov SaaS, dodanih v to kategorijo v zadnjih 30 dneh.
3. Programska oprema za avtomatizacijo prodaje +693 Število novih izdelkov SaaS, dodanih v to kategorijo v zadnjih 30 dneh.
4. Orodja za pregled življenjepisov, ki jih poganja umetna inteligenca +650 Število novih izdelkov SaaS, dodanih v to kategorijo v zadnjih 30 dneh.
5. Orodja za finančno načrtovanje in proračun +625 Število novih izdelkov SaaS, dodanih v to kategorijo v zadnjih 30 dneh.
6. Orodja za urejanje in pretvorbo PDF-jev +577 Število novih izdelkov SaaS, dodanih v to kategorijo v zadnjih 30 dneh.
7. Virtualni avatarji in digitalni asistenti z umetno inteligenco +575 Število novih izdelkov SaaS, dodanih v to kategorijo v zadnjih 30 dneh.
8. Programska oprema za upravljanje šol +573 Število novih izdelkov SaaS, dodanih v to kategorijo v zadnjih 30 dneh.
9. Platforme AutoML +562 Število novih izdelkov SaaS, dodanih v to kategorijo v zadnjih 30 dneh.
10. Programska oprema za izpolnjevanje naročil in pošiljanje +534 Število novih izdelkov SaaS, dodanih v to kategorijo v zadnjih 30 dneh.

Statistika brskalnika SaaS

Dodano v zadnjih 30 dneh +47,906
Število novih SaaS izdelkov, odkritih in dodanih v našo bazo podatkov v zadnjih 30 dneh.
Aktivni SaaS 573,435
Skupno število objavljenih in aktivnih izdelkov SaaS, ki so trenutno indeksirani v našem iskalniku.
Skupaj v zbirki podatkov 1,474,471
Skupno število vseh SaaS izdelkov v naši bazi podatkov, vključno z neobjavljenimi in ukinjenimi vnosi.

Pridružite se brskalniku SaaS brezplačno

Uporabite vse napredne filtre brezplačno
Upravljajte svoje oglase SaaS
Ustvarite brezplačna opozorila za nove SaaS-je

Sponzorirano

Irtiqa Hub
Irtiqa Hub Računovodska programska oprema
Privatus Analytics
Privatus Analytics Sledenje napakam in poročanje o hroščih
CostLoop
CostLoop Obračunavanje naročnin in ponavljajoča se plačila
PromoSA
PromoSA Programska oprema za trženje dogodkov
ScrAPI
ScrAPI API in posredniki za spletno strganje
Polyglot Translate Cloud
Polyglot Translate Cloud Programska oprema za prevajanje in lokalizacijo

Ne zamudite, bodite prvi obveščeni!

Vsak dan se lansirajo novi izdelki SaaS, samo v zadnjih 30 dneh jih je bilo dodanih 47,906. Bodite obveščeni in prvi izvedite, kdaj brskalnik SaaS odkrije nov SaaS, ki ustreza vašemu iskalnemu izrazu.

Prijavite se za nastavitev e-poštnih opozoril za nove produkte SaaS, ki ustrezajo vašemu iskanju.

Prijavite se za ustvarjanje opozorila
Raziščite podobna orodja Prebrskaj vse →