Domov › Všechny kategorie › Vícefaktorové ověřování (MFA)

Vícefaktorové ověřování (MFA)

SaaS Browser sleduje softwarové společnosti 134 Vícefaktorové ověřování (MFA), přičemž v posledních 30 dnech jich bylo přidáno 9. Mezi země, které nejvíce využívají SaaS na platformě Vícefaktorové ověřování (MFA), patří United States (29), United Kingdom (5), Canada (4).

Klíčové datové body pro Vícefaktorové ověřování (MFA)

134
Celkový software1
9
Nové (posledních 30 dní)2
11
Partnerské programy3
10
Průměrný věk (roky)4
+66
Nové (posledních 365 dní)5
15
Stloukané (minulý rok)6
18.5%
Roční míra odchodu7
46.3%
Bezplatná zkušební verze8

Rozložení velikosti společností9

2
Podnik (1 000+)
6.1% z celkového počtu
1
Velká (201–1 000)
3.0% z celkového počtu
6
Střední velikost (51–200)
18.2% z celkového počtu
24
Malé (2–50)
72.7% z celkového počtu

Nejvíce zavedených společností z Vícefaktorové ověřování (MFA)

Společnost Zaměstnanci Rating domény Založeno Přidáno
Authy 10,000 83 2008 2025-02-28
FusionAuth 200 76 2009 2025-02-10
Beyond Identity 10 64 2019 2025-02-06
RingCaptcha 50 61 2012 2025-02-04
Secret Double Octopus 200 56 2015 2025-02-10
WiKID 50 50 2001 2025-02-28
LoginTC 50 49 2011 2025-02-11
Nymi 5,000 49 2006 2025-02-11
Krypton — 49 — 2025-11-17
TypingDNA 50 48 2016 2025-02-11

10 nejlepších zemí pro SaaS v Vícefaktorové ověřování (MFA)

Následující země představují místa, kde má sídlo většina SaaS společností Vícefaktorové ověřování (MFA), na základě našich údajů o softwarových produktech 134.

Země Počítat % z celkového počtu
United States 29 21.6%
United Kingdom 5 3.7%
Canada 4 3.0%
United Arab Emirates 2 1.5%
Germany 2 1.5%
Spain 2 1.5%
India 2 1.5%
Turkey 2 1.5%
Switzerland 1 0.7%
Israel 1 0.7%

SEO a autorita domény pro Vícefaktorové ověřování (MFA)

Průměrný rating domény10
18
oproti celkovému průměru 13

Cenové údaje pro Vícefaktorové ověřování (MFA)

Průměrná vyvolávací cena (USD)12
$2/měsíc
Průměrná nejvyšší cena (USD)13
$20/měsíc

Nasycení trhu pro Vícefaktorové ověřování (MFA)

Toto skóre se vypočítává z kombinace celkového počtu produktů, autority domény, odkazujících domén, stáří společnosti, růstu návštěvnosti, cen a přítomnosti podniku.

Skóre saturace14
53 / 100 (Střední)

Partnerské programy v Vícefaktorové ověřování (MFA)

SaaS společnosti 11 Vícefaktorové ověřování (MFA) nabízejí affiliate programy (8.2 % z celkového počtu).

Průměrná provize15
20%
Distribuce typu provize
Jednorázové 1
Opakující se 3

Naposledy přidané Vícefaktorové ověřování (MFA) SaaS

FiveMUP Přidáno 2026-10-14
Shared MFA Inbox Přidáno 2026-10-08
AuthNest Přidáno 2026-10-07
IDGRID Přidáno 2026-10-06
iDLOCK 2FA Authenticator Přidáno 2026-10-06
Fazpass Přidáno 2026-10-01
Team2FA Přidáno 2026-09-30
FaceGUID Přidáno 2026-09-28
Pair2FA Přidáno 2026-09-20
Viyra Přidáno 2026-08-26

Průměrné stáří Vícefaktorové ověřování (MFA) SaaS společností

Průměrná SaaS společnost s velikostí Vícefaktorové ověřování (MFA) byla založena před 10.0 lety (průměrný rok založení: 2016).

Rozdělení B2B / B2C pro Vícefaktorové ověřování (MFA)16

47
B2B i B2C
35.1%
83
Obchod (B2B)
61.9%
4
Spotřebitel (B2C)
3.0%

Na základě 134 společností s údaji o typu spotřebitele (100.0 % z celkového počtu).

Trend objevování SaaS pro Vícefaktorové ověřování (MFA)

Měsíční počet nově objevených SaaS v segmentu Vícefaktorové ověřování (MFA) ve srovnání s jeho podílem na celkově objevených SaaS. Rostoucí procentuální podíl naznačuje, že tento segment roste rychleji než celkový trh.

Objevte SaaS Vícefaktorové ověřování (MFA)

Seřadit:
Zobrazit filtry
Použit filtr 1 · Vymazat vše · Uložit
Kategorie: Vícefaktorové ověřování (MFA)
Beyond Identity Logo
This platform provides a comprehensive solution to eliminate identity-based attacks by implementing phishing-resistant multi-factor authentication (MFA), device trust, and continuous access control. Key features include secure single sign-on (SSO), real-time device posture assessment, and compliance with stringent security standards, making it ideal for organizations seeking to enhance their cybersecurity posture while ensuring seamless user access and productivity.
Multi-Factor Authentication (MFA)
Kategorie tohoto záznamu.
Zaregistrujte se pro zobrazení všech metrik
FusionAuth Logo
FusionAuth offers a comprehensive authentication and user management platform designed to streamline identity and access management for organizations of all sizes. With features such as multi-factor authentication, single sign-on, and advanced threat detection, it provides a secure and customizable solution for developers to enhance user experiences while maintaining robust security protocols.
Ceny: $162-$2970/mo
Měsíční cenové rozpětí pro tento SaaS produkt. Ceny jsou pokud možno normalizovány na měsíční částky.
Multi-Factor Authentication (MFA)
Kategorie tohoto záznamu.
Zaregistrujte se pro zobrazení všech metrik
RingCaptcha Logo

RingCaptcha

Tato SaaS platforma je v trendu! Zaznamenali jsme měsíční nárůst návštěvnosti. Bezplatná zkušební verze
This solution enhances user verification and lead validation through robust two-factor authentication (2FA) methods, including SMS and voice calls, effectively filtering out fraudulent users and ensuring genuine engagement. Key features include missed-call verification, fraud analytics, and customizable direct messaging, which collectively address issues such as spam leads, bot attacks, and accidental signups, making it ideal for businesses seeking to improve lead quality and customer trust.
Ceny: $49-$99/mo
Měsíční cenové rozpětí pro tento SaaS produkt. Ceny jsou pokud možno normalizovány na měsíční částky.
Multi-Factor Authentication (MFA)
Kategorie tohoto záznamu.
Zaregistrujte se pro zobrazení všech metrik
Authy Logo
Authy offers a powerful Two-Factor Authentication platform to protect valuable assets for organizations and individuals. With easy integration options for developers and quick setup for users, it enhances security across various applications and services.
Multi-Factor Authentication (MFA)
Kategorie tohoto záznamu.
Zaregistrujte se pro zobrazení všech metrik
iDLOCK 2FA Authenticator Logo

iDLOCK 2FA Authenticator

Bezplatná zkušební verze
Majitel ověřil informace o svém profilu zobrazené na této stránce.
This authentication ecosystem enables secure, passwordless login and management of TOTP (Time-Based One-Time Password) 2FA codes across multiple devices and platforms, such as Windows, macOS, iOS, and web browsers. Its main features include seamless team collaboration, encrypted vault protection of authentication secrets, rapid code access via user-friendly interfaces, and flexible sharing with permissions and governance; it addresses the challenges of secure multi-device access, team authentication management, and access control without relying on traditional passwords or manual code sharing, making it ideal for organizations, teams, and security-conscious users seeking streamlined, secure multi-platform authentication solutions.
Ceny: $0/mo
Měsíční cenové rozpětí pro tento SaaS produkt. Ceny jsou pokud možno normalizovány na měsíční částky.
Multi-Factor Authentication (MFA)
Kategorie tohoto záznamu.
Zaregistrujte se pro zobrazení všech metrik
Allthenticate Logo
Allthenticate offers a comprehensive authentication solution that simplifies access to both physical and digital resources through a single mobile app. With features designed to enhance security and streamline user experience, it eliminates the need for traditional passwords and access cards, ensuring seamless and secure login across various platforms.
Ceny: $0-$200/mo
Měsíční cenové rozpětí pro tento SaaS produkt. Ceny jsou pokud možno normalizovány na měsíční částky.
Multi-Factor Authentication (MFA)
Kategorie tohoto záznamu.
Zaregistrujte se pro zobrazení všech metrik
KeyVault Logo
This application provides a comprehensive and user-friendly platform for managing two-factor authentication (2FA) codes, enhancing online account security through features like quick QR code scanning, manual entry, and organized categorization. It addresses problems such as account protection, code preservation, and seamless synchronization across multiple devices and operating systems by offering secure cloud sync, biometric security, and cross-device accessibility, making it ideal for individuals prioritizing digital safety, privacy-conscious users, and those seeking streamlined authentication management.
Multi-Factor Authentication (MFA)
Kategorie tohoto záznamu.
Zaregistrujte se pro zobrazení všech metrik
WiKID Logo

WiKID

Tato SaaS platforma je v trendu! Zaznamenali jsme měsíční nárůst návštěvnosti. Bezplatná zkušební verze
This solution offers a robust, scalable, and secure two-factor authentication system designed for organizations seeking to enhance their security posture. Key features include support for various protocols such as RADIUS and LDAP, seamless integration with existing remote access tools, and customizable security parameters, effectively addressing issues like password sharing and unauthorized access while catering to both small businesses and large enterprises.
Ceny: $2.75-$24/mo
Měsíční cenové rozpětí pro tento SaaS produkt. Ceny jsou pokud možno normalizovány na měsíční částky.
Multi-Factor Authentication (MFA)
Kategorie tohoto záznamu.
Zaregistrujte se pro zobrazení všech metrik
Secret Double Octopus Logo
A comprehensive authentication solution enhances security by enabling passwordless access across various platforms, including legacy systems and cloud applications. Key features include phishing-resistant multi-factor authentication, seamless integration with existing identity management systems, and centralized access control, which collectively address the challenges of password management, reduce IT support burdens, and improve compliance for organizations in highly regulated industries.
Multi-Factor Authentication (MFA)
Kategorie tohoto záznamu.
Zaregistrujte se pro zobrazení všech metrik
Green Rocket Security Logo
This solution provides robust multi-factor authentication (MFA) to enhance security across various applications and systems, ensuring that only authorized users can access sensitive information. Key features include support for multiple authentication methods such as OATH tokens, YubiKeys, and integration with popular applications like VPNs and Windows Logon, addressing security vulnerabilities for organizations in sectors like healthcare, finance, and education by preventing unauthorized access and data breaches.
Ceny: Od $2/měsíc
Měsíční cenové rozpětí pro tento SaaS produkt. Ceny jsou pokud možno normalizovány na měsíční částky.
Multi-Factor Authentication (MFA)
Kategorie tohoto záznamu.
Zaregistrujte se pro zobrazení všech metrik
Gradient Logo
This solution provides a seamless, passwordless multi-factor authentication experience that enhances cybersecurity by anchoring identities and session tokens to users' devices, effectively preventing identity compromise. Key features include rapid integration with existing single sign-on systems, elimination of hardware keys and authenticator apps, and a user-friendly one-click access method, making it ideal for organizations seeking to reduce account takeovers and improve compliance without burdening users or IT support.
Multi-Factor Authentication (MFA)
Kategorie tohoto záznamu.
Zaregistrujte se pro zobrazení všech metrik
KZero Logo
A comprehensive identity and access management platform enhances security by offering passwordless authentication, single sign-on (SSO), and multi-factor authentication (MFA) through biometrics and cryptographic methods. This solution addresses the vulnerabilities associated with traditional passwords, streamlining user access while significantly reducing the risk of data breaches, making it ideal for managed service providers (MSPs), managed security service providers (MSSPs), and internal IT teams seeking to improve security and user experience for their clients.
Multi-Factor Authentication (MFA)
Kategorie tohoto záznamu.
Zaregistrujte se pro zobrazení všech metrik
Pone Biometrics - No Icon

Pone Biometrics

Tato SaaS platforma je v trendu! Zaznamenali jsme měsíční nárůst návštěvnosti.
This solution delivers passwordless, phishing-resistant authentication across devices and platforms by using biometric verification and passkeys, enabling fast, touch-activated login and MFA, with cross-platform compatibility (Windows, macOS, Linux, iOS) and delivery modes including wireless and USB-C, while keeping private biometric data stored locally for privacy and security. It addresses problems such as credential theft, account takeovers, password fatigue, and help-desk password resets, reduces IT costs and attack surfaces, and boosts user efficiency, privacy, and scalability, and it is designed for end users, IT teams, security officers, administrators, executives, and organizations seeking secure, convenient, passwordless access for employees, customers, and partners.
Multi-Factor Authentication (MFA)
Kategorie tohoto záznamu.
Zaregistrujte se pro zobrazení všech metrik
TypingDNA Logo
TypingDNA offers advanced authentication solutions that leverage typing biometrics for continuous endpoint security and seamless two-factor authentication (2FA). Recognized in Gartner's Hype Cycle for Digital Identity and Financial Crime, TypingDNA's technology enhances workforce protection, prevents unauthorized access, and improves user experience without the need for additional devices.
Ceny: $0-$1/mo
Měsíční cenové rozpětí pro tento SaaS produkt. Ceny jsou pokud možno normalizovány na měsíční částky.
Multi-Factor Authentication (MFA)
Kategorie tohoto záznamu.
Zaregistrujte se pro zobrazení všech metrik
Authmoji Logo
Authmoji offers a powerful API and app designed to enhance user verification and security through two-factor authentication (2FA). With easy setup and unique emoji-based security, users can quickly validate their identities and enjoy a modern sign-in experience.
Ceny: $0-$19/mo
Měsíční cenové rozpětí pro tento SaaS produkt. Ceny jsou pokud možno normalizovány na měsíční částky.
Multi-Factor Authentication (MFA)
Kategorie tohoto záznamu.
Zaregistrujte se pro zobrazení všech metrik
Rock X Logo
This advanced access control solution utilizes facial biometric authentication to enhance security while ensuring a seamless user experience. Key features include effortless enrollment, multi-factor authentication, tailgating detection, and compliance with privacy regulations, making it ideal for organizations across various sectors such as airports, healthcare, and government facilities, where secure and efficient access is paramount.
Multi-Factor Authentication (MFA)
Kategorie tohoto záznamu.
Zaregistrujte se pro zobrazení všech metrik
Vokter Logo
This system provides advanced, enterprise-grade security for cryptocurrency wallets and decentralized applications by integrating professional two-factor authentication (2FA) and multi-layer protection protocols, ensuring secure transactions and safeguarding user assets. It offers key features such as seamless SDK integration for developers, multi-factor authentication combined with recovery options like patented three-factor recovery methods, continuous monitoring, and open-source audited security infrastructure, aiming to solve issues related to wallet theft, unauthorized transactions, and compromised devices, primarily targeting developers, financial institutions, and crypto users seeking high-level security solutions.
Ceny: SOL0.25/mo
Měsíční cenové rozpětí pro tento SaaS produkt. Ceny jsou pokud možno normalizovány na měsíční částky.
Multi-Factor Authentication (MFA)
Kategorie tohoto záznamu.
Zaregistrujte se pro zobrazení všech metrik
PlusAuth Logo
PlusAuth offers a comprehensive suite of identity and access management solutions designed to enhance security and streamline user experiences across various platforms. With features like Single Sign-On, Multi-Factor Authentication, and seamless integration capabilities, PlusAuth empowers businesses to protect sensitive data while delivering personalized digital interactions.
Ceny: $0-$110/mo
Měsíční cenové rozpětí pro tento SaaS produkt. Ceny jsou pokud možno normalizovány na měsíční částky.
Multi-Factor Authentication (MFA)
Kategorie tohoto záznamu.
Zaregistrujte se pro zobrazení všech metrik
OTP+ Logo

OTP+

Tato SaaS platforma je v trendu! Zaznamenali jsme měsíční nárůst návštěvnosti. Bezplatná zkušební verze
This platform enhances digital security by providing seamless user verification through various methods, including one-time passwords (OTPs), time-based OTPs (TOTP), and passwordless authentication. Key features include multi-factor authentication (MFA), automated fraud protection, global delivery capabilities, and user-friendly integration options, making it suitable for businesses of all sizes looking to safeguard their online services and reduce verification costs.
Ceny: $0/mo
Měsíční cenové rozpětí pro tento SaaS produkt. Ceny jsou pokud možno normalizovány na měsíční částky.
Multi-Factor Authentication (MFA)
Kategorie tohoto záznamu.
Zaregistrujte se pro zobrazení všech metrik
Power LogOn Logo
This comprehensive cyber authentication solution replaces password-based logins with true multi-factor, passwordless verification across devices, networks, apps, files, servers, and cloud services, securing every login from boot to logoff and defending against phishing, keylogging, social engineering, and credential theft. Its features include IT-centralized password management, seamless use of existing physical ID badges for digital access (ICAM), offline certificate-based authentication for standalone machines, mobile extensions, API and SIEM integrations, and a two-click user experience designed to enhance compliance, reduce implementation costs, and protect government, healthcare, corporate, industrial, defense, and critical infrastructure environments.
Multi-Factor Authentication (MFA)
Kategorie tohoto záznamu.
Zaregistrujte se pro zobrazení všech metrik
* Některé nebo všechny části této stránky mohou být generovány umělou inteligencí, proto si prosím nezávisle ověřte veškeré důležité informace.

Často kladené otázky

Kolik SaaS společností typu Vícefaktorové ověřování (MFA) existuje?

SaaS Browser sleduje softwarové produkty 134 Vícefaktorové ověřování (MFA) k datu October 2026. V posledních 30 dnech bylo přidáno 9 nových Vícefaktorové ověřování (MFA) SaaS společností.

Kolik nových SaaS společností Vícefaktorové ověřování (MFA) je přidáno každý měsíc?

Do prohlížeče SaaS bylo za posledních 30 dní přidáno 9 nových Vícefaktorové ověřování (MFA) SaaS společností. Naše proprietární infrastruktura procházení neustále objevuje nové softwarové produkty.

Které jsou nejzavedenější SaaS společnosti v oblasti Vícefaktorové ověřování (MFA)?

Mezi nejzavedenější SaaS společnosti v kategorii Vícefaktorové ověřování (MFA) podle autority domény patří Authy, FusionAuth, Beyond Identity, RingCaptcha, Secret Double Octopus. Tyto společnosti reprezentují nejvyšší skóre hodnocení domény v kategorii Vícefaktorové ověřování (MFA).

Jaká je typická velikost společnosti pro SaaS v rámci Vícefaktorové ověřování (MFA)?

Mezi Vícefaktorové ověřování (MFA) SaaS společnostmi s údaji o zaměstnancích je rozdělení velikosti: - 2 (6.1%), - 1 (3.0%), - 6 (18.2%), - 24 (72.7%).

Jaká je průměrná autorita domény pro SaaS společnosti Vícefaktorové ověřování (MFA)?

Průměrný rating domény pro SaaS společnosti z Vícefaktorové ověřování (MFA) je 18, v porovnání s celkovým průměrem SaaS 13.

Které země mají nejvíce SaaS společností s Vícefaktorové ověřování (MFA) platformou?

Největší země pro Vícefaktorové ověřování (MFA) SaaS jsou: United States (29), United Kingdom (5), Canada (4), United Arab Emirates (2), Germany (2). Tyto země představují největší koncentraci softwarových společností Vícefaktorové ověřování (MFA) na světě.

Jaké procento SaaS společností z Vícefaktorové ověřování (MFA) nabízí partnerské programy?

SaaS společnosti 11 Vícefaktorové ověřování (MFA) nabízejí partnerské programy, které představují 8.2 % veškerého softwaru Vícefaktorové ověřování (MFA) sledovaného prohlížečem SaaS. Průměrná provizní sazba je 20 %.

Jaké je průměrné stáří SaaS společností Vícefaktorové ověřování (MFA)?

Průměrná SaaS společnost typu Vícefaktorové ověřování (MFA) byla založena před 10.0 lety, s průměrným rokem založení 2016.

Jsou SaaS společnosti Vícefaktorové ověřování (MFA) převážně B2B nebo B2C?

Na základě dostupných dat se SaaS společnosti Vícefaktorové ověřování (MFA) dělí následovně: B2B i B2C (35.1%), Obchod (B2B) (61.9%), Spotřebitel (B2C) (3.0%).

Jaké jsou nejnovější SaaS společnosti na platformě Vícefaktorové ověřování (MFA)?

Mezi naposledy objevené SaaS společnosti Vícefaktorové ověřování (MFA) patří FiveMUP, Shared MFA Inbox, AuthNest, IDGRID, iDLOCK 2FA Authenticator. SaaS Browser neustále vyhledává a indexuje nové softwarové produkty pomocí proprietární infrastruktury procházení.

O prohlížeči SaaS

SaaS Browser je největší a nejaktuálnější SaaS databáze na internetu – dokonalý nástroj pro vyhledávání a výzkum pro SaaS společnosti.

Nové nástroje objevujeme týdny po jejich uvedení na trh, ještě předtím, než se objeví v databázích Apollo, ZoomInfo nebo jiných. Naše platforma vytvořená pro tento účel sleduje výhradně skutečné softwarové produkty s ověřenými daty, na rozdíl od generických nástrojů pro vyhledávání produktů zamořených agenturami, konzultačními společnostmi a zastaralými nabídkami.

Od podniků z žebříčku Fortune 500 až po startupy založené na vlastních zdrojích, které se tento týden objevují – pokud se jedná o SaaS, sledujeme to.

Jak se tato čísla počítají

  1. Celkový software. Počet zveřejněných SaaS společností aktuálně uvedených pro tento výběr. Počítány jsou pouze společnosti, které projdou našimi automatizovanými kontrolami kvality.
  2. Nové (posledních 30 dní). Čistý počet SaaS společností nově zveřejněných pro tento výběr za posledních 30 dní.
  3. Partnerské programy. Počet uvedených SaaS společností, které provozují ověřený affiliate nebo doporučovací program.
  4. Průměrný věk (roky). Medián stáří, v letech, společností v tomto výběru, založený na roce založení. Medián je prostřední hodnota, takže polovina je starší a polovina mladší.
  5. Nové (posledních 365 dní). Počet SaaS společností zveřejněných pro tento výběr za posledních 365 dní.
  6. Stloukané (minulý rok). Společnosti zveřejněné v posledním roce, které již nejsou uvedeny — přešly do offline, byly odstraněny nebo přestaly procházet našimi kontrolami kvality.
  7. Roční míra odchodu. Roční míra churnu — churnované společnosti jako procento všech společností zveřejněných za poslední rok (stále uvedené plus churnované).
  8. Bezplatná zkušební verze. Procento uvedených společností v tomto výběru, které nabízejí zkušební verzi zdarma.
  9. Rozložení velikosti společností. Rozdělení společností podle počtu zaměstnanců: samostatný (1), malý (2–50), střední (51–200), velký (201–1,000), enterprise (1,000+). Procenta jsou ze společností s daty o zaměstnancích.
  10. Průměrný rating domény. Medián ratingu domény (0–100) napříč uvedenými společnostmi, naše měřítko odkazové autority z webového grafu Common Crawl. Vyšší je silnější. Zobrazeno oproti celkovému mediánu napříč všemi SaaS pro porovnání.
  11. Průměrná vyvolávací cena (USD). Medián vstupní měsíční ceny (USD) napříč společnostmi v tomto výběru s cenovými daty.
  12. Průměrná nejvyšší cena (USD). Medián prémiové měsíční ceny (USD) napříč společnostmi v tomto výběru s cenovými daty.
  13. Skóre saturace. Skóre nasycenosti trhu 0–100 kombinující celkový počet produktů, autoritu domény, odkazující domény, stáří společnosti, růst návštěvnosti, ceny a přítomnost v enterprise segmentu. Vyšší znamená konkurenčnější.
  14. Průměrná provize. Medián affiliate provizní sazby nabízené společnostmi v tomto výběru, které provozují affiliate program.
  15. Rozdělení B2B / B2C. Rozdělení společností podle cílového trhu — firemní (B2B), spotřebitelský (B2C) nebo obojí — mezi těmi s daty o typu zákazníka.