Seznam SaaS 53,809 používající Apache
Níže je uveden seznam SaaS produktů s platformou 53,809 využívajících Apache. Prohlížeč SaaS prohledává internet a vyhledává všechny SaaS produkty a způsob jejich konstrukce. Seznam si můžete snadno upřesnit pomocí filtrů nebo si stáhnout kompletní seznam SaaS produktů využívajících Apache ve formátu CSV.
Chcete prozkoumat více? Zobrazit všechny technologie nebo přidat novou technologii.
SaaS Browser sleduje 53,809 SaaS společností používajících Apache, přičemž 1,790 bylo přidáno v posledních 30 dnech. Mezi země, které nejvíce využívají SaaS na platformě Apache, patří United States (11,148), India (3,990), United Kingdom (2,660).
Klíčové datové body pro Apache
Rozložení velikosti společností9
Přijetí v průběhu času pro Apache
Počet SaaS společností detekovaných pomocí Apache za měsíc na základě historických dat detekce. SaaS Browser sleduje Apache od February 2026.
Nové detekce za měsíc
Celkem aktivní SaaS využívající tuto technologii
Celkový počet SaaS společností aktivně používajících technologii Apache v průběhu času. Společnost je považována za aktivní, pokud bylo zjištěno, že technologii používá v předchozích 6 měsících. Sledování začalo v roce February 2026.
Nejvíce zavedených společností z Apache
| Společnost | Zaměstnanci | Rating domény | Založeno | Přidáno |
|---|---|---|---|---|
| Salesforce | — | 95 | — | 2026-01-30 |
| Dropbox | — | 94 | — | 2025-02-04 |
| Matomo | 200 | 93 | 2007 | 2025-02-04 |
| Tealium | 1,000 | 93 | 2011 | 2025-02-04 |
| Above.com | 200 | 93 | 2008 | 2025-10-21 |
| Libsyn | 200 | 92 | 2004 | 2025-02-07 |
| Intel | — | 92 | — | 2025-10-15 |
| Thomson Reuters | — | 92 | — | 2026-06-29 |
| AFS Analytics | — | 92 | — | 2025-02-05 |
| Proofpoint | 5,000 | 92 | — | 2025-02-26 |
10 nejlepších zemí pro SaaS v Apache
Následující země představují místa, kde má sídlo většina SaaS společností Apache, na základě našich údajů o softwarových produktech 53,809.
| Země | Počítat | % z celkového počtu |
|---|---|---|
| United States | 11,148 | 20.7% |
| India | 3,990 | 7.4% |
| United Kingdom | 2,660 | 4.9% |
| Canada | 1,387 | 2.6% |
| Australia | 1,199 | 2.2% |
| Germany | 856 | 1.6% |
| South Africa | 692 | 1.3% |
| United Arab Emirates | 440 | 0.8% |
| Netherlands | 439 | 0.8% |
| France | 438 | 0.8% |
10 nejlepších kategorií v Apache
Následující kategorie představují nejoblíbenější typy SaaS společností v Apache na základě naší klasifikace softwarových produktů 53,809.
| Kategorie | Počítat | % z celkového počtu |
|---|---|---|
| Stock Trading & Brokerage Platforms | 1,154 | 2.1% |
| Learning and Education Platforms | 872 | 1.6% |
| School Management Software | 721 | 1.3% |
| Fleet Management Software | 659 | 1.2% |
| Restaurant POS & Management Systems | 552 | 1.0% |
| Accounting Software | 551 | 1.0% |
| Invoicing & Payment Processing | 499 | 0.9% |
| AI-powered Diagnosis & Healthcare Analytics | 485 | 0.9% |
| Workflow Automation & RPA | 434 | 0.8% |
| SMS & WhatsApp Marketing Tools | 411 | 0.8% |
SEO a autorita domény pro Apache
Cenové údaje pro Apache
Partnerské programy v Apache
SaaS společnosti 3,669 Apache nabízejí affiliate programy (6.8 % z celkového počtu).
Naposledy přidané Apache SaaS
Průměrné stáří Apache SaaS společností
Průměrná SaaS společnost s velikostí Apache byla založena před 10.0 lety (průměrný rok založení: 2016).
Rozdělení B2B / B2C pro Apache16
Na základě 53,715 společností s údaji o typu spotřebitele (99.8 % z celkového počtu).
Rozklad modelu růstu pro SaaS Apache17
Využití umělé inteligence mezi SaaS Apache
Trend objevování SaaS pro Apache
Měsíční počet nově objevených SaaS v segmentu Apache ve srovnání s jeho podílem na celkově objevených SaaS. Rostoucí procentuální podíl naznačuje, že tento segment roste rychleji než celkový trh.
Objevte SaaS pomocí Apache
Pokročilé filtry
PromoSA
AllFor
Tato SaaS platforma je v trendu! Zaznamenali jsme měsíční nárůst návštěvnosti. Bezplatná zkušební verzeAgencyPro
Tato SaaS platforma je v trendu! Zaznamenali jsme měsíční nárůst návštěvnosti. Bezplatná zkušební verzeHelixta HRMS
Tato SaaS platforma je v trendu! Zaznamenali jsme měsíční nárůst návštěvnosti. Bezplatná zkušební verzePrimum Information Technology
Clairety
Bezplatná zkušební verzeHRVis
SWSPlugins
LVDeploy
Bezplatná zkušební verzeAXIOM
Často kladené otázky
Kolik SaaS společností typu Apache existuje?
SaaS Browser sleduje softwarové produkty 53,809 Apache k datu October 2026. V posledních 30 dnech bylo přidáno 1,790 nových Apache SaaS společností.
Kolik nových SaaS společností Apache je přidáno každý měsíc?
Do prohlížeče SaaS bylo za posledních 30 dní přidáno 1,790 nových Apache SaaS společností. Naše proprietární infrastruktura procházení neustále objevuje nové softwarové produkty.
Které jsou nejzavedenější SaaS společnosti v oblasti Apache?
Mezi nejzavedenější SaaS společnosti v kategorii Apache podle autority domény patří Salesforce, Dropbox, Matomo, Tealium, Above.com. Tyto společnosti reprezentují nejvyšší skóre hodnocení domény v kategorii Apache.
Jaká je typická velikost společnosti pro SaaS v rámci Apache?
Mezi Apache SaaS společnostmi s údaji o zaměstnancích je rozdělení velikosti: - 153 (1.0%), - 675 (4.6%), - 2,212 (15.2%), - 11,544 (79.2%).
Jaká je průměrná autorita domény pro SaaS společnosti Apache?
Průměrný rating domény pro SaaS společnosti z Apache je 13, v porovnání s celkovým průměrem SaaS 13.
Které země mají nejvíce SaaS společností s Apache platformou?
Největší země pro Apache SaaS jsou: United States (11,148), India (3,990), United Kingdom (2,660), Canada (1,387), Australia (1,199). Tyto země představují největší koncentraci softwarových společností Apache na světě.
Jaké jsou nejběžnější typy SaaS v Apache?
Nejběžnější kategorie SaaS v Apache jsou: Stock Trading & Brokerage Platforms (1,154), Learning and Education Platforms (872), School Management Software (721), Fleet Management Software (659), Restaurant POS & Management Systems (552). Tyto kategorie představují nejvyšší koncentraci softwarových produktů v regionu.
Jaké procento SaaS společností z Apache nabízí partnerské programy?
SaaS společnosti 3,669 Apache nabízejí partnerské programy, které představují 6.8 % veškerého softwaru Apache sledovaného prohlížečem SaaS. Průměrná provizní sazba je 25 %.
Jaké je průměrné stáří SaaS společností Apache?
Průměrná SaaS společnost typu Apache byla založena před 10.0 lety, s průměrným rokem založení 2016.
Jsou SaaS společnosti Apache převážně B2B nebo B2C?
Na základě dostupných dat se SaaS společnosti Apache dělí následovně: B2B i B2C (28.6%), Obchod (B2B) (67.7%), Spotřebitel (B2C) (3.7%).
Jaké jsou nejnovější SaaS společnosti na platformě Apache?
Mezi naposledy objevené SaaS společnosti Apache patří Alumni Rehire, Scrubbed, Omnia, EZ Microphone, CargoMetrik. SaaS Browser neustále vyhledává a indexuje nové softwarové produkty pomocí proprietární infrastruktury procházení.
Jak se v průběhu času změnilo přijetí Apache?
Na základě našich detekčních dat byl Apache konzistentně používán novými SaaS společnostmi. Podrobné měsíční trendy naleznete v grafu přijetí.
Jaké modely růstu používají SaaS společnosti Apache?
Mezi SaaS společnostmi používajícími Apache s daty růstového modelu je rozdělení následující: Obě (28.5%), Růst řízený produkty (31.6%), Růst řízený prodejem (39.9%).
Jaké procento SaaS společností z Apache používá umělou inteligenci?
34.6 % SaaS společností používajících Apache zahrnuje funkce umělé inteligence.
O prohlížeči SaaS
SaaS Browser je největší a nejaktuálnější SaaS databáze na internetu – dokonalý nástroj pro vyhledávání a výzkum pro SaaS společnosti.
Nové nástroje objevujeme týdny po jejich uvedení na trh, ještě předtím, než se objeví v databázích Apollo, ZoomInfo nebo jiných. Naše platforma vytvořená pro tento účel sleduje výhradně skutečné softwarové produkty s ověřenými daty, na rozdíl od generických nástrojů pro vyhledávání produktů zamořených agenturami, konzultačními společnostmi a zastaralými nabídkami.
Od podniků z žebříčku Fortune 500 až po startupy založené na vlastních zdrojích, které se tento týden objevují – pokud se jedná o SaaS, sledujeme to.
Jak se tato čísla počítají
- Celkový software. Počet zveřejněných SaaS společností aktuálně uvedených pro tento výběr. Počítány jsou pouze společnosti, které projdou našimi automatizovanými kontrolami kvality.
- Nové (posledních 30 dní). Čistý počet SaaS společností nově zveřejněných pro tento výběr za posledních 30 dní.
- Partnerské programy. Počet uvedených SaaS společností, které provozují ověřený affiliate nebo doporučovací program.
- Průměrný věk (roky). Medián stáří, v letech, společností v tomto výběru, založený na roce založení. Medián je prostřední hodnota, takže polovina je starší a polovina mladší.
- Rozložení velikosti společností. Rozdělení společností podle počtu zaměstnanců: samostatný (1), malý (2–50), střední (51–200), velký (201–1,000), enterprise (1,000+). Procenta jsou ze společností s daty o zaměstnancích.
- Průměrný rating domény. Medián ratingu domény (0–100) napříč uvedenými společnostmi, naše měřítko odkazové autority z webového grafu Common Crawl. Vyšší je silnější. Zobrazeno oproti celkovému mediánu napříč všemi SaaS pro porovnání.
- Průměrná vyvolávací cena (USD). Medián vstupní měsíční ceny (USD) napříč společnostmi v tomto výběru s cenovými daty.
- Průměrná nejvyšší cena (USD). Medián prémiové měsíční ceny (USD) napříč společnostmi v tomto výběru s cenovými daty.
- Průměrná provize. Medián affiliate provizní sazby nabízené společnostmi v tomto výběru, které provozují affiliate program.
- Rozdělení B2B / B2C. Rozdělení společností podle cílového trhu — firemní (B2B), spotřebitelský (B2C) nebo obojí — mezi těmi s daty o typu zákazníka.
- Růstový model. Rozdělení společností podle přístupu k uvedení na trh — růst řízený produktem nebo prodejem — mezi těmi s daty o modelu růstu.
- Využití umělé inteligence. Procento společností v tomto výběru, u kterých byla zjištěna integrace AI funkcí do jejich produktu.