AvalehtKõik kategooriadWordPressi pluginadProgress Planner
Progress Planner Icon

Progress Planner

WordPressi pluginad

This free WordPress plugin gives website owners clear, practical steps to optimize their sites without any technical know-how, including a personalized weekly task checklist, a "golden task" priority system, a to-do list for planning, and a points-and-badges framework to help maintain motivation. It consolidates all tasks, recommendations, and achievements into one easy-to-use dashboard, tracks progress with visual overviews, supports both one-time and recurring tasks, and is built for site owners, bloggers, and teams who want a simpler, faster path to a better, higher-performing website.

Progress Planner võib leida siit WordPress Plugins kategooriad.

Progress Planner-ga kõige sarnasemad tooted on:

Ekraanipildid

Ühtegi ekraanipilti pole veel üles laaditud. Kas see ettevõte kuulub teile?

Laadige üles ekraanipildid.

YouTube'i videod

Videod ametlikult YouTube'i kanalilt (20 videos)

Detailid

LinkedIn: Külasta
YouTube: Külasta
Facebook: Külasta
Instagram: Külasta
GitHub: Külasta
Tarbija tüüp: B2B & B2C
Registreeru, et näha kõiki mõõdikuid Registreeru (tasuta)

Arvustused

0 arvustused
5
4
3
2
1

Progress Planner Peamised omadused

Progress Planner hüved

Kes peaks kasutama Progress Planner?

Märgid

Suurenda oma SaaS-i autoriteeti ühe meie märgiga

Progress Planner - SaaS Browser Verified Badge
Progress Planner - SaaS Browser Verified Badge

Progress Planner alternatiivid

Avastage selles kategoorias rohkem

Kasutatud tehnoloogiad

* Google püüab pakkuda täpset ja ajakohast teavet ohtlike veebiressursside kohta, kuid ei saa garanteerida täielikkust ega veatuid tulemusi.
** Selle lehe mõned või kõik osad võivad olla tehisintellekti loodud, seega palun kontrollige kogu olulist teavet eraldi.
AvalehtKõik kategooriadWordPressi pluginadProgress Planner

Hiljuti esitatud

Skedular
Ühiskasutatavate tööruumide haldamine
Mow Quote
Haljastus- ja muruhooldustarkvara
Ordafy
Mitmekanalilise e-kaubanduse haldus
OfferSentry
Õppe- ja haridusplatvormid
Warehouse Organizer
Lao- ja varude haldamine
Ollorix
Raamatupidamistarkvara
JournaLock
Päeviku pidamise ja päevikurakendused
Divvy
Restoranide POS- ja haldussüsteemid
ElevateSells
Müügiautomaatika tarkvara
Flowody
Väliteeninduse halduslahendused

Hiljuti lisatud

EventOS
EventOS Ürituste korraldamise ja piletimüügi platvormid
pdf2mcp
pdf2mcp Tehisintellektil põhinev dokumenditöötlus
Worldpedia
Worldpedia Kaardistamise ja geograafilise teabe platvorm (GIS)
Rolecrate
Rolecrate Tehisintellektil põhinevad CV sõelumistööriistad
OnlyTranss
OnlyTranss Liikmelisus ja tellimus loojatele
Perkly
Perkly SaaS-i mõõdikud ja tellimuste analüüs
Work Less
Work Less Tehisintellektil põhinevad virtuaalsed avatarid ja digitaalsed assistendid
VouchTrack
VouchTrack Autopargi haldustarkvara
IronGuardWP
IronGuardWP Veebiturvalisus ja DDoS-kaitse
Sortand
Sortand Arvutinägemise platvormid

Selle kuu 10 parimat kategooriat

1. Aktsiatega kauplemise ja maaklerplatvormid +1,154 Sellesse kategooriasse viimase 30 päeva jooksul lisatud uute SaaS-toodete arv.
2. Töövoo automatiseerimine ja RPA +783 Sellesse kategooriasse viimase 30 päeva jooksul lisatud uute SaaS-toodete arv.
3. Tehisintellektil põhinevad CV sõelumistööriistad +537 Sellesse kategooriasse viimase 30 päeva jooksul lisatud uute SaaS-toodete arv.
4. Müügiautomaatika tarkvara +531 Sellesse kategooriasse viimase 30 päeva jooksul lisatud uute SaaS-toodete arv.
5. Finantsplaneerimise ja eelarvestamise tööriistad +503 Sellesse kategooriasse viimase 30 päeva jooksul lisatud uute SaaS-toodete arv.
6. AutoML-platvormid +480 Sellesse kategooriasse viimase 30 päeva jooksul lisatud uute SaaS-toodete arv.
7. Koolihaldustarkvara +438 Sellesse kategooriasse viimase 30 päeva jooksul lisatud uute SaaS-toodete arv.
8. Tervise ja vormisoleku jälgimine +420 Sellesse kategooriasse viimase 30 päeva jooksul lisatud uute SaaS-toodete arv.
9. Tehisintellektil põhinevad virtuaalsed avatarid ja digitaalsed assistendid +408 Sellesse kategooriasse viimase 30 päeva jooksul lisatud uute SaaS-toodete arv.
10. PDF-i redigeerimise ja teisendamise tööriistad +398 Sellesse kategooriasse viimase 30 päeva jooksul lisatud uute SaaS-toodete arv.

SaaS-brauseri statistika

Lisatud viimase 30 päeva jooksul +37,113
Viimase 30 päeva jooksul meie andmebaasi avastatud ja lisatud uute SaaS-toodete arv.
Aktiivne SaaS 495,771
Meie otsingumootoris indekseeritud avaldatud ja aktiivsete SaaS-toodete koguarv.
Kokku andmebaasis 1,385,034
Kõigi meie andmebaasis olevate SaaS-toodete koguarv, sh avaldamata ja tootmisest lõpetatud kirjed.

Liitu SaaS-brauseriga tasuta

Kasutage kõiki täiustatud filtreid tasuta
SaaS-i kirjete haldamine
Loo tasuta teateid uute SaaS-ide kohta

Sponsoreeritud

Mailshake
Mailshake Turunduse automatiseerimise platvormid
StreamYard
StreamYard Voogedastuse ja otseülekande platvormid
Hello Audio
Hello Audio Audioraamatute ja kõneheli platvormid
StoryPrompt
StoryPrompt Arvustused ja iseloomustused Tarkvara
Pristan.chat
Pristan.chat API ja teenusena pakutavad platvormid
Teamgate
Teamgate Müügiautomaatika tarkvara
ClearCRM
ClearCRM CRM (kliendisuhete haldus)
LearnWorlds
LearnWorlds Õppe- ja haridusplatvormid
ReciPal
ReciPal Toitumise ja dieedi planeerimine SaaS-is
AddEvent
AddEvent Koosolekute ajastamise tarkvara

Ära maga maha, saa esimesena teada!

Iga päev lisandub uusi SaaS-tooteid, ainuüksi viimase 30 päeva jooksul on lisandunud 37,113. Püsige kursis ja olge esimesed, kes saavad teada, kui SaaS-brauser leiab teie otsingupäringule vastava uue SaaS-i.

Logi sisse, et seadistada meiliteated uute SaaS-ide jaoks, mis vastavad sinu otsingule.

Logi sisse teate loomiseks
Avasta sarnaseid tööriistu Sirvi kõiki →