Vlootbeheersoftware
SaaS Browser volgt 4,272 Vlootbeheersoftware softwarebedrijven, waarbij 255 in de afgelopen 30 dagen is toegevoegd. De belangrijkste landen voor Vlootbeheersoftware SaaS zijn onder andere United States (813), United Kingdom (234), India (200).
Belangrijke gegevenspunten voor Vlootbeheersoftware
Verdeling van bedrijfsgroottes9
Meest gevestigde Vlootbeheersoftware bedrijven
| Bedrijf | Medewerkers | Domeinrang | Opgericht | Toegevoegd |
|---|---|---|---|---|
| FlightAware | 200 | 63 | 2005 | 2025-02-28 |
| ChargePoint | 5,000 | 57 | 2007 | 2025-02-04 |
| Samsara | 5,000 | 56 | 2015 | 2025-02-05 |
| Verizon Connect | 5,000 | 55 | — | 2025-02-26 |
| WEX | 10,000 | 51 | 1983 | 2025-02-03 |
| Fleetio | 500 | 50 | 2012 | 2025-02-05 |
| ForeFlight | 1,000 | 49 | — | 2025-09-10 |
| vesseltracker | 50 | 48 | 2006 | 2025-02-10 |
| Toyota Material Handling | 5,000 | 48 | — | 2026-02-20 |
| Teletrac Navman | 1,000 | 48 | 1988 | 2025-02-28 |
Top 10 landen voor Vlootbeheersoftware SaaS
De volgende landen vertegenwoordigen de landen waar de meeste Vlootbeheersoftware SaaS-bedrijven hun hoofdkantoor hebben, gebaseerd op onze gegevens voor 4,272-softwareproducten.
| Land | Graaf | % van het totaal |
|---|---|---|
| United States | 813 | 19.0% |
| United Kingdom | 234 | 5.5% |
| India | 200 | 4.7% |
| Canada | 119 | 2.8% |
| Australia | 96 | 2.2% |
| Germany | 50 | 1.2% |
| South Africa | 47 | 1.1% |
| United Arab Emirates | 41 | 1.0% |
| Netherlands | 35 | 0.8% |
| New Zealand | 33 | 0.8% |
SEO en domeinautoriteit voor Vlootbeheersoftware
Prijsgegevens voor Vlootbeheersoftware
Marktverzadiging voor Vlootbeheersoftware
Deze score wordt berekend op basis van een combinatie van het totale aantal producten, domeinautoriteit, verwijzende domeinen, bedrijfsleeftijd, verkeersgroei, prijsstelling en aanwezigheid in de zakelijke markt.
Affiliateprogramma's in Vlootbeheersoftware
165 Vlootbeheersoftware SaaS-bedrijven bieden affiliateprogramma's aan (3.9% van het totaal).
Meest recent toegevoegde Vlootbeheersoftware SaaS
Gemiddelde leeftijd van Vlootbeheersoftware SaaS-bedrijven
Het gemiddelde Vlootbeheersoftware SaaS-bedrijf is 9.5 jaar geleden opgericht (gemiddeld oprichtingsjaar: 2017).
B2B/B2C-analyse voor Vlootbeheersoftware16
Gebaseerd op 4,262 bedrijven met consumentengegevens (99.8% van het totaal).
SaaS-ontdekkingstrend voor Vlootbeheersoftware
Maandelijkse SaaS-ontdekkingsaantallen voor Vlootbeheersoftware vergeleken met het aandeel van alle ontdekte SaaS. Een stijgend percentage geeft aan dat dit segment sneller groeit dan de totale markt.
Ontdek Vlootbeheersoftware SaaS
Geavanceerde filters
AirworthinessHub
NexgenIOT
Sea Flux
Quick Dry Cleaning Software
Deze SaaS is trending! We hebben een maandelijkse groei in het verkeer waargenomen. Gratis proefperiodePASS2RENT
Veelgestelde vragen
Hoeveel Vlootbeheersoftware SaaS-bedrijven zijn er?
SaaS Browser volgt 4,272 Vlootbeheersoftware softwareproducten vanaf August 2026. 255 nieuwe Vlootbeheersoftware SaaS-bedrijven zijn de afgelopen 30 dagen toegevoegd.
Hoeveel nieuwe Vlootbeheersoftware SaaS-bedrijven worden er elke maand toegevoegd?
In de afgelopen 30 dagen zijn er 255 nieuwe Vlootbeheersoftware SaaS-bedrijven toegevoegd aan SaaS Browser. Onze eigen crawling-infrastructuur ontdekt continu nieuwe softwareproducten.
Wat zijn de meest gevestigde Vlootbeheersoftware SaaS-bedrijven?
De meest gevestigde Vlootbeheersoftware SaaS-bedrijven op basis van domeinautoriteit zijn onder andere FlightAware, ChargePoint, Samsara, Verizon Connect, WEX. Deze bedrijven vertegenwoordigen de hoogste domeinrangscores in de Vlootbeheersoftware-categorie.
Wat is de gemiddelde bedrijfsgrootte voor Vlootbeheersoftware SaaS?
Onder Vlootbeheersoftware SaaS-bedrijven met werknemersgegevens is de grootteverdeling als volgt: - 31 (2.4%), - 77 (6.0%), - 222 (17.2%), - 958 (74.4%).
Wat is de gemiddelde domeinautoriteit voor Vlootbeheersoftware SaaS-bedrijven?
De gemiddelde domeinrang voor Vlootbeheersoftware SaaS-bedrijven is 8, vergeleken met een algemeen SaaS-gemiddelde van 8. Deze bedrijven hebben gemiddeld 2 verwijzende domeinen.
Welke landen hebben de meeste Vlootbeheersoftware SaaS-bedrijven?
De belangrijkste landen voor Vlootbeheersoftware SaaS zijn: United States (813), United Kingdom (234), India (200), Canada (119), Australia (96). Deze landen vertegenwoordigen de grootste concentraties van Vlootbeheersoftware softwarebedrijven wereldwijd.
Welk percentage van de Vlootbeheersoftware SaaS-bedrijven biedt affiliateprogramma's aan?
165 Vlootbeheersoftware SaaS-bedrijven bieden affiliateprogramma's aan, die 3.9% vertegenwoordigen van alle Vlootbeheersoftware software die door SaaS Browser wordt bijgehouden. Het gemiddelde commissiepercentage is 20%.
Wat is de gemiddelde leeftijd van Vlootbeheersoftware SaaS-bedrijven?
Het gemiddelde Vlootbeheersoftware SaaS-bedrijf is 9.5 jaar geleden opgericht, met een gemiddeld oprichtingsjaar van 2017.
Zijn Vlootbeheersoftware SaaS-bedrijven voornamelijk B2B of B2C?
Op basis van de beschikbare gegevens zijn de SaaS-bedrijven van Vlootbeheersoftware als volgt onderverdeeld: Zowel B2B als B2C (14.2%), Zakelijk (B2B) (85.1%), Consument (B2C) (0.6%).
Wat zijn de nieuwste Vlootbeheersoftware SaaS-bedrijven?
Tot de meest recent ontdekte Vlootbeheersoftware SaaS-bedrijven behoren NexuraStack, SmartOps, VelocityAI, Remind Yacht, 12Volt Locate. SaaS Browser ontdekt en indexeert continu nieuwe softwareproducten met behulp van een eigen crawling-infrastructuur.
Over SaaS Browser
SaaS Browser is de grootste en meest actuele SaaS-database op internet – de ultieme tool voor het vinden en onderzoeken van SaaS-bedrijven.
We ontdekken nieuwe tools weken na de lancering, voordat ze in Apollo, ZoomInfo of andere databases verschijnen. Ons speciaal ontwikkelde platform volgt uitsluitend echte softwareproducten met geverifieerde gegevens, in tegenstelling tot generieke prospectietools die vol staan met bureaus, consultancybureaus en verouderde vermeldingen.
Van Fortune 500-bedrijven tot startups die deze week van start gaan: als het SaaS betreft, houden wij het in de gaten.
Hoe deze cijfers worden berekend
- Total Software. Het aantal gepubliceerde SaaS-bedrijven dat momenteel voor deze selectie wordt vermeld. Alleen bedrijven die onze geautomatiseerde kwaliteitscontroles doorstaan, worden meegeteld.
- Nieuw (afgelopen 30 dagen). Het netto aantal SaaS-bedrijven dat de afgelopen 30 dagen nieuw is gepubliceerd voor deze selectie.
- Affiliateprogramma's. Het aantal vermelde SaaS-bedrijven dat een geverifieerd affiliate- of verwijzingsprogramma uitvoert.
- Gemiddelde leeftijd (jaren). De mediane leeftijd, in jaren, van bedrijven in deze selectie, gebaseerd op het oprichtingsjaar. De mediaan is de middelste waarde, dus de helft is ouder en de helft jonger.
- Nieuw (afgelopen 365 dagen). Het aantal SaaS-bedrijven dat de afgelopen 365 dagen voor deze selectie is gepubliceerd.
- Omwenteling (afgelopen jaar). Bedrijven die het afgelopen jaar zijn gepubliceerd en niet langer worden vermeld — ze gingen offline, werden verwijderd of voldeden niet langer aan onze kwaliteitscontroles.
- Jaarlijkse klantverloop. Het jaarlijkse verlooppercentage — verlopen bedrijven als percentage van alle bedrijven die het afgelopen jaar zijn gepubliceerd (nog vermeld plus verlopen).
- Gratis proefperiode. Het percentage vermelde bedrijven in deze selectie dat een gratis proefperiode aanbiedt.
- Verdeling van bedrijfsgroottes. Verdeling van bedrijven naar aantal medewerkers: solo (1), klein (2–50), middelgroot (51–200), groot (201–1,000), enterprise (1,000+). Percentages gelden voor bedrijven met gegevens over medewerkers.
- Gemiddelde domeinrang. De mediane domeinrang (0–100) over de vermelde bedrijven, een maat voor zoekmachine-autoriteit. Hoger is sterker. Getoond ten opzichte van de algehele mediaan over alle SaaS ter vergelijking.
- Gemiddeld aantal verwijzende domeinen. Het mediane aantal unieke verwijzende domeinen (afzonderlijke externe sites die naar een bedrijf linken) over de vermelde bedrijven.
- Gemiddelde startprijs (USD). De mediane instapprijs per maand (USD) over bedrijven in deze selectie met prijsgegevens.
- Gemiddelde hoogste prijs (USD). De mediane premium maandprijs (USD) over bedrijven in deze selectie met prijsgegevens.
- Verzadigingsscore. Een marktverzadigingsscore van 0–100 die het totale aantal producten, domeinautoriteit, verwijzende domeinen, bedrijfsleeftijd, verkeersgroei, prijzen en enterprise-aanwezigheid combineert. Hoger betekent meer concurrentie.
- Gemiddelde commissie. Het mediane affiliate-commissiepercentage dat wordt aangeboden door bedrijven in deze selectie die een affiliateprogramma uitvoeren.
- B2B / B2C-analyse. Verdeling van bedrijven naar doelmarkt — zakelijk (B2B), consument (B2C) of beide — onder de bedrijven met gegevens over het consumententype.