IkhayaZonke IzigabaIsofthiwe Yokubiza Izindleko Zomsebenzi

Isofthiwe Yokubiza Izindleko Zomsebenzi

I-SaaS Browser ilandelela izinkampani zesofthiwe ze-269 Isofthiwe Yokubiza Izindleko Zomsebenzi, kanti i-31 ingeziwe ezinsukwini ezingu-30 ezedlule. Amazwe aphezulu e-Isofthiwe Yokubiza Izindleko Zomsebenzi SaaS afaka phakathi i-United States (27), Australia (12), United Kingdom (8).

Amaphuzu Edatha Abalulekile e-Isofthiwe Yokubiza Izindleko Zomsebenzi

269
Isofthiwe Ephelele1
31
Okusha (Izinsuku ezingu-30 ezedlule)2
11
Izinhlelo Zokuxhumana3
10
Iminyaka Emaphakathi (Iminyaka)4
+169
Okusha (Izinsuku ezingu-365 ezedlule)5
31
I-Churned (Unyaka Odlule)6
15.5%
Izinga Lonyaka Lokukhushulwa7
50.9%
Isivivinyo Samahhala8

Ukusatshalaliswa Kosayizi Wenkampani9

2
Okukhulu (201-1,000)
4.7% kwesamba
6
Usayizi Ophakathi (51-200)
14.0% kwesamba
35
Okuncane (2-50)
81.4% kwesamba

Izinkampani Ezise-Isofthiwe Yokubiza Izindleko Zomsebenzi Ezisungulwe Kakhulu

Inkampani Abasebenzi Izinga Lesizinda Yasungulwa Kungeziwe
Outsource Accelerator 500 51 2016 2025-02-10
ClickTime 50 47 1999 2025-02-26
SimplyDuty 44 2025-02-12
Galorath 200 40 1986 2025-02-12
Xpatulator 36 2025-02-11
Craft Maker Pro 33 2025-02-11
A-Systems JobView 33 2025-06-21
CrewCost 50 33 2022 2025-03-05
Exposit 200 32 2012 2025-02-28
Easy Metrics 200 32 2025-02-07

Amazwe ayi-10 aphezulu e-Isofthiwe Yokubiza Izindleko Zomsebenzi SaaS

Amazwe alandelayo amelela lapho izinkampani eziningi ze-Isofthiwe Yokubiza Izindleko Zomsebenzi SaaS zinezinhloko zazo, ngokusekelwe kudatha yethu yemikhiqizo yesofthiwe ye-269.

Izwe Bala % wesamba
United States 27 10.0%
Australia 12 4.5%
United Kingdom 8 3.0%
South Africa 6 2.2%
India 6 2.2%
Germany 5 1.9%
Canada 3 1.1%
Cyprus 2 0.7%
Netherlands 2 0.7%
Czechia 1 0.4%

I-SEO kanye ne-Domain Authority ye-Isofthiwe Yokubiza Izindleko Zomsebenzi

Isilinganiso Sesizinda10
8
uma kuqhathaniswa nesilinganiso esiphelele se-8
Izizinda Ezibhekisela Ezimaphakathi11
2
uma kuqhathaniswa nesilinganiso esiphelele se-2

Idatha yamanani e-Isofthiwe Yokubiza Izindleko Zomsebenzi

Intengo Ephakathi Yokuqala (i-USD)12
$19/ngenyanga
Intengo Ephakeme Emaphakathi (i-USD)13
$49/ngenyanga

Ukugcwala Kwemakethe kwe-Isofthiwe Yokubiza Izindleko Zomsebenzi

Leli phuzu libalwa kusukela ekuhlanganisweni kwemikhiqizo iyonke, igunya lesizinda, izizinda ezibhekisela kuzo, ubudala benkampani, ukukhula kwethrafikhi, amanani, kanye nokuba khona kwebhizinisi.

Isikolo Sokugcwalisa14
26 / 100 (Phansi)

Izinhlelo Zokubambisana ku-Isofthiwe Yokubiza Izindleko Zomsebenzi

11 Isofthiwe Yokubiza Izindleko Zomsebenzi Izinkampani ze-SaaS zinikeza izinhlelo ezihambisanayo (4.1% yenani eliphelele).

Ikhomishini Ejwayelekile15
20%
Ukusatshalaliswa Kohlobo Lwekhomishini
Okuphindaphindayo 2

Okusanda Kwengezwa i-Isofthiwe Yokubiza Izindleko Zomsebenzi SaaS

OpenPrintCosts Kungezwe i-2026-07-24
GroomGain Kungezwe i-2026-07-22
Benchtop Kungezwe i-2026-07-21
KostLens Kungezwe i-2026-07-21
ToolboxSheets Kungezwe i-2026-07-21
AI Cost Kit Kungezwe i-2026-07-21
Kimi K3 Kungezwe i-2026-07-20
Costorah Kungezwe i-2026-07-19
Partimation Kungezwe i-2026-07-19
Vigor Wave Pro Kungezwe i-2026-07-19

Isilinganiso Seminyaka Yezinkampani ze-SaaS ze-Isofthiwe Yokubiza Izindleko Zomsebenzi

Inkampani ejwayelekile ye-Isofthiwe Yokubiza Izindleko Zomsebenzi SaaS yasungulwa eminyakeni engu-10.0 eyedlule (isilinganiso sonyaka wokusungulwa: 2016).

Ukuhlukaniswa kwe-B2B / B2C kwe-Isofthiwe Yokubiza Izindleko Zomsebenzi16

61
Kokubili i-B2B ne-B2C
22.7%
205
Ibhizinisi (B2B)
76.2%
3
Umthengi (B2C)
1.1%

Kususelwa ezinkampanini ze-269 ezinedatha yohlobo lwabathengi (100.0% yenani eliphelele).

Ithrendi Yokutholwa Kwe-SaaS ye-Isofthiwe Yokubiza Izindleko Zomsebenzi

Inani lokusakazwa lwe-SaaS lenyanga zonke ye-Isofthiwe Yokubiza Izindleko Zomsebenzi uma kuqhathaniswa nengxenye yayo ye-SaaS yonke etholakele. Iphesenti elikhulayo likhombisa ukuthi lesi sigaba sikhula ngokushesha kunemakethe jikelele.

Loading...

Thola i-Isofthiwe Yokubiza Izindleko Zomsebenzi SaaS

Hlunga:
Bonisa Izihlungi
1 isihlungi sisetshenzisiwe · Sula konke · Londoloza
Isigaba: Isofthiwe Yokubiza Izindleko Zomsebenzi
FieldCosts Logo

FieldCosts

Isivivinyo Samahhala
Umnikazi uqinisekise imininingwane yephrofayela yakhe eboniswe kuleli khasi.
This software platform provides comprehensive expense management, job cost tracking, and real-time profitability analysis tailored for field service companies, helping them monitor and control costs effectively. Its main features include receipt capture via mobile devices, accurate job and expense tracking, rapid approval and reimbursement processes, professional invoicing, and detailed reporting that streamline financial operations and ensure precise record-keeping; it solves problems related to expense mismanagement, delayed reimbursements, inaccurate profitability assessment, and inefficient invoicing. Designed for service businesses such as repair, installation, or maintenance operations, it is ideal for managers and owners seeking to optimize profitability, improve workflow efficiency, and maintain detailed financial oversight.
Intengo: $59/mo
Ibanga lanyanga zonke lentengo yalo mkhiqizo we-SaaS. Izintengo zenziwa ngokwejwayelekile zibe amanani enyanga lapho kungenzeka khona.
Expense Management & Receipt Scanning Apps
Isigaba salolu hlu.
Field Service Management Solutions
Isigaba salolu hlu.
Bhalisa ukuze ubuke zonke izibalo
Quotationer Logo

Quotationer

Umnikazi uqinisekise imininingwane yephrofayela yakhe eboniswe kuleli khasi.
Quotationer is a versatile software designed for businesses to easily create and manage sales documents like quotations and invoices. It offers both online and offline access, customizable templates, and features for accounting and stock management, making it suitable for various industries.
Intengo: Kusuka ku-$120/ngenyanga
Ibanga lanyanga zonke lentengo yalo mkhiqizo we-SaaS. Izintengo zenziwa ngokwejwayelekile zibe amanani enyanga lapho kungenzeka khona.
Field Service Management Solutions
Isigaba salolu hlu.
Configure Price Quote (CPQ)
Isigaba salolu hlu.
Bhalisa ukuze ubuke zonke izibalo
jobtable Logo

jobtable

Le SaaS iyathrenda! Sithole ukukhula kwethrafikhi kwanyanga zonke. Isivivinyo Samahhala
Jobtable.com offers a smart way to manage jobs, estimates, and invoices all in one place. Users can easily create and send estimates, track job progress, and accept online payments, making job management simple and efficient.
Intengo: $49-$600/mo
Ibanga lanyanga zonke lentengo yalo mkhiqizo we-SaaS. Izintengo zenziwa ngokwejwayelekile zibe amanani enyanga lapho kungenzeka khona.
Job Costing Software
Isigaba salolu hlu.
Bhalisa ukuze ubuke zonke izibalo
Easy Metrics Logo

Easy Metrics

Le SaaS iyathrenda! Sithole ukukhula kwethrafikhi kwanyanga zonke.
Easy Metrics offers comprehensive labor costing and productivity software designed to enhance operational performance and drive efficiency across various industries. The platform integrates essential data sources, providing insights into labor costs, employee engagement, and performance metrics to empower organizations in optimizing their workforce and resources.
Job Costing Software
Isigaba salolu hlu.
Bhalisa ukuze ubuke zonke izibalo
Xpatulator Logo

Xpatulator

Le SaaS iyathrenda! Sithole ukukhula kwethrafikhi kwanyanga zonke.
A comprehensive suite of cost of living calculators and tools facilitates informed decision-making for individuals and businesses navigating global relocations. Key features include salary purchasing power parity calculators, cost of living allowance assessments, and international assignment management tools, all designed to address disparities in compensation and living standards across various locations, making it ideal for expatriates, HR professionals, and global mobility managers.
Job Costing Software
Isigaba salolu hlu.
Bhalisa ukuze ubuke zonke izibalo
A-Systems JobView Logo

A-Systems JobView

Le SaaS iyathrenda! Sithole ukukhula kwethrafikhi kwanyanga zonke. Isivivinyo Samahhala
This software solution specializes in job costing for the construction industry, enabling users to track project expenses and profitability in real-time. Key features include detailed job cost reports, budget comparisons, payroll management, and seamless integration with existing accounting data, addressing the challenges of financial oversight and cost control for contractors and construction firms.
Job Costing Software
Isigaba salolu hlu.
Bhalisa ukuze ubuke zonke izibalo
Jobox Logo
Jobox offers a comprehensive fintech infrastructure designed specifically for home service professionals, streamlining business operations and financial management. With features like job tracking, payment processing, and automated reporting, Jobox empowers users to efficiently manage their services and enhance profitability.
Job Costing Software
Isigaba salolu hlu.
Bhalisa ukuze ubuke zonke izibalo
Softstar Systems Logo
Softstar Systems offers SystemStar and Costar, tools designed for software and systems engineering cost estimation. These tools utilize the COCOMO and COSYSMO models to help engineers create accurate project cost estimates and explore different project planning scenarios.
Job Costing Software
Isigaba salolu hlu.
Bhalisa ukuze ubuke zonke izibalo
CrewCost Logo

CrewCost

Le SaaS iyathrenda! Sithole ukukhula kwethrafikhi kwanyanga zonke. Isivivinyo Samahhala
CrewCost is a cloud-based accounting software designed specifically for the construction industry. It offers tools for job costing, time tracking, and financial management, helping users gain better control over their cash flow and project profits.
Intengo: $999-$3999/mo
Ibanga lanyanga zonke lentengo yalo mkhiqizo we-SaaS. Izintengo zenziwa ngokwejwayelekile zibe amanani enyanga lapho kungenzeka khona.
Job Costing Software
Isigaba salolu hlu.
Bhalisa ukuze ubuke zonke izibalo
Loopus Logo
WP Cost Estimation & Payment Forms Builder is a dynamic WordPress plugin designed to create intuitive forms with price calculations. It simplifies the process of building complex forms for various needs, integrating seamless payment options and enhancing user experience.
Intengo: $79/mo
Ibanga lanyanga zonke lentengo yalo mkhiqizo we-SaaS. Izintengo zenziwa ngokwejwayelekile zibe amanani enyanga lapho kungenzeka khona.
Job Costing Software
Isigaba salolu hlu.
Bhalisa ukuze ubuke zonke izibalo
* Ezinye noma zonke izingxenye zaleli khasi zingase zenziwe i-AI, ngakho-ke sicela uqinisekise noma yiluphi ulwazi olubalulekile ngokuzimela.

imibuzo ejwayelekile ukubuzwa

Zingaki izinkampani ze-Isofthiwe Yokubiza Izindleko Zomsebenzi SaaS ezikhona?

Isiphequluli se-SaaS silandelela imikhiqizo yesofthiwe ye-269 Isofthiwe Yokubiza Izindleko Zomsebenzi kusukela ku-July 2026. Izinkampani ezintsha ze-31 Isofthiwe Yokubiza Izindleko Zomsebenzi ze-SaaS zengezwe ezinsukwini ezingu-30 ezedlule.

Zingaki izinkampani ezintsha ze-Isofthiwe Yokubiza Izindleko Zomsebenzi SaaS ezingezwayo njalo ngenyanga?

Izinkampani ezintsha ze-31 Isofthiwe Yokubiza Izindleko Zomsebenzi SaaS zengezwe ku-SaaS Browser ezinsukwini ezingu-30 ezedlule. Ingqalasizinda yethu yokukhasa eyimfihlo iyaqhubeka nokuthola imikhiqizo emisha yesofthiwe.

Yiziphi izinkampani ze-Isofthiwe Yokubiza Izindleko Zomsebenzi SaaS ezisungulwe kakhulu?

Izinkampani ze-Isofthiwe Yokubiza Izindleko Zomsebenzi SaaS ezidumile kakhulu ngokwegunya lesizinda zifaka phakathi i-Outsource Accelerator, ClickTime, SimplyDuty, Galorath, Xpatulator. Lezi zinkampani zimele amaphuzu aphezulu kakhulu esizinda esigabeni se-Isofthiwe Yokubiza Izindleko Zomsebenzi.

Ungakanani usayizi wenkampani ojwayelekile we-Isofthiwe Yokubiza Izindleko Zomsebenzi SaaS?

Phakathi kwezinkampani ze-Isofthiwe Yokubiza Izindleko Zomsebenzi SaaS ezinemininingwane yabasebenzi, ukusatshalaliswa kosayizi yilokhu: - 2 (4.7%), - 6 (14.0%), - 35 (81.4%).

Iyini igunya elijwayelekile lesizinda sezinkampani ze-Isofthiwe Yokubiza Izindleko Zomsebenzi SaaS?

Isilinganiso sesizinda sezinkampani ze-Isofthiwe Yokubiza Izindleko Zomsebenzi SaaS singu-8, uma kuqhathaniswa nesilinganiso se-SaaS sisonke esingu-8. Lezi zinkampani zinesilinganiso sama-domain abhekisela ku-2.

Yimaphi amazwe anezinkampani ze-SaaS ze-Isofthiwe Yokubiza Izindleko Zomsebenzi eziningi kakhulu?

Amazwe aphezulu e-Isofthiwe Yokubiza Izindleko Zomsebenzi SaaS yilawa: United States (27), Australia (12), United Kingdom (8), South Africa (6), India (6). Lawa amelela amazinga amakhulu ezinkampani zesofthiwe ze-Isofthiwe Yokubiza Izindleko Zomsebenzi emhlabeni jikelele.

Yimaphi amaphesenti ezinkampani ze-Isofthiwe Yokubiza Izindleko Zomsebenzi ze-SaaS ezinikeza izinhlelo zokubambisana?

11 Isofthiwe Yokubiza Izindleko Zomsebenzi Izinkampani ze-SaaS zinikeza izinhlelo ezihambisanayo, ezimele i-4.1% yazo zonke izinhlelo ze-Isofthiwe Yokubiza Izindleko Zomsebenzi ezilandelwa yi-SaaS Browser. Izinga elimaphakathi lekhomishini lingu-20%.

Ingakanani iminyaka yobudala yezinkampani ze-Isofthiwe Yokubiza Izindleko Zomsebenzi SaaS?

Inkampani ejwayelekile ye-Isofthiwe Yokubiza Izindleko Zomsebenzi SaaS yasungulwa eminyakeni engu-10.0 eyedlule, kanti isilinganiso sonyaka wokusungulwa kwayo sasingu-2016.

Ingabe izinkampani ze-Isofthiwe Yokubiza Izindleko Zomsebenzi SaaS zisebenza kakhulu njenge-B2B noma i-B2C?

Ngokusekelwe kudatha etholakalayo, izinkampani ze-Isofthiwe Yokubiza Izindleko Zomsebenzi SaaS zihlukaniswa kanje: Kokubili i-B2B ne-B2C (22.7%), Ibhizinisi (B2B) (76.2%), Umthengi (B2C) (1.1%).

Yiziphi izinkampani ezintsha ze-Isofthiwe Yokubiza Izindleko Zomsebenzi SaaS?

Izinkampani ze-Isofthiwe Yokubiza Izindleko Zomsebenzi SaaS ezisanda kutholakala zifaka phakathi i-OpenPrintCosts, GroomGain, Benchtop, KostLens, ToolboxSheets. I-SaaS Browser ithola futhi ibhale imikhiqizo emisha yesofthiwe njalo isebenzisa ingqalasizinda yokukhasa eyimfihlo.

Mayelana nesiphequluli se-SaaS

I-SaaS Browser iyisizindalwazi se-SaaS esikhulu kunazo zonke nesisesikhathini kakhulu ku-inthanethi - ithuluzi lokuhlola nokucwaninga eliphelele lezinkampani ze-SaaS.

Sithola amathuluzi amasha ngemva kwamasonto okwethulwa, ngaphambi kokuba avele ku-Apollo, ZoomInfo, noma kwezinye izizindalwazi. Ipulatifomu yethu eyakhelwe ngenhloso ilandelela kuphela imikhiqizo yesofthiwe yangempela enedatha eqinisekisiwe, ngokungafani namathuluzi okuhlola ajwayelekile angcoliswe yizinhlangano, izinhlangano zokubonisana, kanye nohlu oluphelelwe yisikhathi.

Kusukela emabhizinisini e-Fortune 500 kuya ezinkampanini ezintsha eziqaliswe kuleli sonto - uma kuyi-SaaS, siyayilandela.

Indlela lezi zinombolo ezibalwa ngayo

  1. Isofthiwe Ephelele. Inani lezinkampani ze-SaaS ezishicilelwe njengamanje ezisohlwini lalokhu okukhethiwe. Izinkampani eziphasa ukuhlola kwethu kwekhwalithi okuzenzakalelayo kuphela ezibalwayo.
  2. Okusha (Izinsuku ezingu-30 ezedlule). Inani eliyiqiniso lezinkampani ze-SaaS ezisanda kushicilelwa kulokhu okukhethiwe ezinsukwini ezingu-30 ezedlule.
  3. Izinhlelo Zokuxhumana. Inani lezinkampani ze-SaaS ezisohlwini ezisebenzisa uhlelo lokuxhumana noma lokudlulisa oluqinisekisiwe.
  4. Iminyaka Emaphakathi (Iminyaka). Iminyaka ephakathi, ngeminyaka, yezinkampani kulokhu okukhethiwe, ngokusekelwe onyakeni wokusungulwa. Iphakathi liyinani eliphakathi, ngakho-ke uhhafu badala futhi uhhafu basebancane.
  5. Okusha (Izinsuku ezingu-365 ezedlule). Inani lezinkampani ze-SaaS ezishicilelwe kulokhu okukhethiwe ezinsukwini ezingu-365 ezedlule.
  6. I-Churned (Unyaka Odlule). Izinkampani ezishicilelwe phakathi nonyaka odlule ezingasekho ohlwini — zaya offline, zasuswa, noma zayeka ukudlula ekuhloleni kwethu kwekhwalithi.
  7. Izinga Lonyaka Lokukhushulwa. Izinga lokushona lonyaka — izinkampani ezishonile njengephesenti lazo zonke izinkampani ezishicilelwe onyakeni odlule (ezisesohlwini kanye nezishonile).
  8. Isivivinyo Samahhala. Iphesenti lezinkampani ezisohlwini kulokhu okukhethiwe ezinikeza ukulingwa kwamahhala.
  9. Ukusatshalaliswa Kosayizi Wenkampani. Ukusatshalaliswa kwezinkampani ngenani labasebenzi: oyedwa (1), encane (2–50), ephakathi (51–200), enkulu (201–1,000), ye-enthaphrayizi (1,000+). Amaphesenti angawezinkampani ezinedatha yabasebenzi.
  10. Isilinganiso Sesizinda. Izinga lesizinda eliphakathi (0–100) kuzo zonke izinkampani ezisohlwini, isilinganiso segunya lenjini yokusesha. Eliphezulu liqine kakhulu. Liboniswa lingelinye nephakathi eliphelele kuzo zonke ze-SaaS ukuze kuqhathaniswe.
  11. Izizinda Ezibhekisela Ezimaphakathi. Inani eliphakathi lezizinda eziyingqayizivele ezibhekisela (amasayithi angaphandle ahlukene axhuma enkampanini) kuzo zonke izinkampani ezisohlwini.
  12. Intengo Ephakathi Yokuqala (i-USD). Intengo yanyanga yokungena ephakathi (USD) kuzo zonke izinkampani kulokhu okukhethiwe ezinedatha yamanani.
  13. Intengo Ephakeme Emaphakathi (i-USD). Intengo yanyanga eliphakeme ephakathi (USD) kuzo zonke izinkampani kulokhu okukhethiwe ezinedatha yamanani.
  14. Isikolo Sokugcwalisa. Isikolo sokugcwala kwemakethe esingu-0–100 esihlanganisa imikhiqizo ephelele, igunya lesizinda, izizinda ezibhekisela, iminyaka yenkampani, ukukhula kwethrafikhi, amanani, kanye nokuba khona kwe-enthaphrayizi. Eliphezulu lisho ukuncintisana okukhulu.
  15. Ikhomishini Ejwayelekile. Izinga lekhomishini lokuxhumana eliphakathi elinikezwa izinkampani kulokhu okukhethiwe ezisebenzisa uhlelo lokuxhumana.
  16. Ukuhlukaniswa kwe-B2B / B2C. Ukuhlukaniswa kwezinkampani ngokwemakethe okuqondiwe — ibhizinisi (B2B), umthengi (B2C), noma kokubili — phakathi kwalezo ezinedatha yohlobo lomthengi.