בַּיִתכל הקטגוריותאוטומציה של CI/CD ו-DevOps

אוטומציה של CI/CD ו-DevOps

דפדפן SaaS עוקב אחר 809 אוטומציה של CI/CD ו-DevOps חברות תוכנה, כאשר 72 נוספו ב-30 הימים האחרונים. המדינות המובילות עבור אוטומציה של CI/CD ו-DevOps SaaS כוללות את United States (100), United Kingdom (14), Canada (13).

נקודות נתונים מרכזיות עבור אוטומציה של CI/CD ו-DevOps

809
תוכנה כוללת1
72
חדש (30 הימים האחרונים)2
24
תוכניות שותפים3
5
גיל ממוצע (בשנים)4
+574
חדש (365 הימים האחרונים)5
193
נגרר (בשנה שעברה)6
25.2%
קצב נטישה שנתי7
34.7%
ניסיון חינם8

התפלגות גודל החברה9

2
אנטרפרייז (1,000+)
1.1% סך הכל
12
גדול (201-1,000)
6.4% סך הכל
18
מידה בינונית (51-200)
9.6% סך הכל
155
קטן (2-50)
82.9% סך הכל

אוטומציה של CI/CD ו-DevOps החברות הוותיקות ביותר

חֶברָה עובדים דירוג דומיין מְבוּסָס נוסף
Bitbucket 2025-02-05
GitLab 5,000 2014 2025-12-18
CircleCI 500 2011 2025-02-05
Gulp 2025-02-10
Gradle 200 2025-02-28
Chef 2025-02-10
Travis CI 2025-02-28
CloudBees 1,000 2010 2025-02-04
Harness 1,000 2025-02-04
Digital.ai 1,000 2025-02-04

10 המדינות המובילות עבור אוטומציה של CI/CD ו-DevOps SaaS

המדינות הבאות מייצגות את מטה רוב חברות ה-SaaS של אוטומציה של CI/CD ו-DevOps, בהתבסס על הנתונים שלנו עבור מוצרי תוכנה של 809.

מְדִינָה לִסְפּוֹר אחוז מהסך הכל
United States 100 12.4%
United Kingdom 14 1.7%
Canada 13 1.6%
India 13 1.6%
Netherlands 9 1.1%
Australia 7 0.9%
Saint Helena, Ascension and Tristan da Cunha 5 0.6%
Poland 5 0.6%
Germany 5 0.6%
Israel 4 0.5%

נתוני תמחור עבור אוטומציה של CI/CD ו-DevOps

מחיר התחלתי ממוצע (דולר ארה"ב)12
$12/חודש
מחיר ממוצע גבוה (דולר ארה"ב)13
$80/חודש

רוויה בשוק עבור אוטומציה של CI/CD ו-DevOps

ציון זה מחושב משילוב של סך המוצרים, סמכות הדומיין, דומיינים מפנים, גיל החברה, צמיחת תנועה, תמחור ונוכחות ארגונית.

ציון רוויה14
54 / 100 (בֵּינוֹנִי)

תוכניות שותפים ב-אוטומציה של CI/CD ו-DevOps

24 אוטומציה של CI/CD ו-DevOps חברות SaaS מציעות תוכניות שותפים (3.0% מהסך הכל).

עמלה ממוצעת15
15%
חלוקת סוג העמלה
חד פעמי 1
מַחזוֹרִי 5

התווסף לאחרונה אוטומציה של CI/CD ו-DevOps SaaS

Tensel נוסף 2026-08-28
dagweave נוסף 2026-08-28
ScodyX נוסף 2026-08-26
Conveyor נוסף 2026-08-26
Codara נוסף 2026-08-26
ConnectX נוסף 2026-08-26
And Action נוסף 2026-08-25
Nodal נוסף 2026-08-25
Logicworkspace נוסף 2026-08-25
QLAIRELY נוסף 2026-08-25

גיל ממוצע של אוטומציה של CI/CD ו-DevOps חברות SaaS

חברת SaaS ממוצעת של אוטומציה של CI/CD ו-DevOps נוסדה לפני 5.0 שנים (שנת ייסוד ממוצעת: 2021).

פירוט B2B / B2C עבור אוטומציה של CI/CD ו-DevOps16

63
גם B2B וגם B2C
7.8%
744
עסקים (B2B)
92.2%

מבוסס על 807 חברות עם נתוני סוג צרכן (99.8% מהסך הכל).

מגמת גילוי SaaS עבור אוטומציה של CI/CD ו-DevOps

ספירת גילוי SaaS חודשית עבור אוטומציה של CI/CD ו-DevOps בהשוואה לחלקה מכלל ה-SaaS שהתגלה. אחוז עולה מצביע על כך שקטע זה גדל מהר יותר מהשוק הכולל.

Loading...

גלה את אוטומציה של CI/CD ו-DevOps SaaS

סוּג:
הצג מסננים
מסנן 1 הוחל · נקה הכל · לְהַצִיל
קָטֵגוֹרִיָה: אוטומציה של CI/CD ו-DevOps
Codeport Logo

Codeport

הבעלים אימת את פרטי הפרופיל שלו המוצגים בדף זה.
This AI-powered platform functions as an autonomous cloud architect that analyzes application code and infrastructure to design, deploy, and optimize production environments, simplifying cloud management for developers. Its main features include automated architecture generation based on actual code, cost estimation before deployment, support for multiple cloud providers, live architecture adjustments, and comprehensive explanations for each decision—solving problems related to manual cloud configuration, cost unpredictability, and the need for specialized DevOps expertise. It is designed for software developers, DevOps teams, and organizations seeking to streamline cloud infrastructure development, reduce operational complexity, and achieve cost-efficient, highly available, and scalable cloud solutions without deep cloud engineering knowledge.
תמחור: $0-$199/mo
טווח המחירים החודשי עבור מוצר SaaS זה. המחירים מנורמלים לסכומים חודשיים במידת האפשר.
CI/CD & DevOps Automation
הקטגוריה של רישום זה.
Cloud Infrastructure & IaaS Platforms
הקטגוריה של רישום זה.
הירשם כדי לצפות בכל המדדים
Vorsq Logo

Vorsq

ניסיון חינם
הבעלים אימת את פרטי הפרופיל שלו המוצגים בדף זה.
This system automates the process of generating instant, shareable project previews by integrating seamlessly with version control repositories like GitHub, GitLab, or Bitbucket, allowing developers and teams to efficiently showcase their work without traditional staging servers or FTP uploads. It offers key features such as automated dependency installation, isolated build environments that surface errors early, customizable branded preview URLs, and effortless connection through existing git workflows, solving challenges related to preview sharing, client presentations, and collaboration across development teams. Designed for freelancers, small studios, web developers, and frontend teams, it streamlines the deployment of static and modern JavaScript frameworks, enhancing productivity, reducing setup complexity, and improving communication around code modifications and finished work.
תמחור: £0-£59/mo
טווח המחירים החודשי עבור מוצר SaaS זה. המחירים מנורמלים לסכומים חודשיים במידת האפשר.
Version Control & Git Hosting
הקטגוריה של רישום זה.
CI/CD & DevOps Automation
הקטגוריה של רישום זה.
הירשם כדי לצפות בכל המדדים
FailPack Logo

FailPack

ניסיון חינם
הבעלים אימת את פרטי הפרופיל שלו המוצגים בדף זה.
FailPack is a comprehensive diagnostic and reporting tool designed to capture detailed failure contexts from software builds, command executions, and regressions directly on a developer’s local machine, ensuring sensitive information is redacted before sharing. Its main features include local-first data collection of command outputs, git state, and project metadata; automated redaction of secrets and credentials; structured context generation for AI reasoning and automation; offline test scaffolding; targeted bug and security analysis; and seamless integration with cloud services for report synchronization. This solution addresses issues related to debugging, reproducibility, security, and collaborative troubleshooting, making it ideal for software developers, quality assurance teams, security analysts, and support engineers involved in complex, collaborative software development and maintenance.
תמחור: zł0-zł399/mo
טווח המחירים החודשי עבור מוצר SaaS זה. המחירים מנורמלים לסכומים חודשיים במידת האפשר.
Software Testing & Quality Assurance
הקטגוריה של רישום זה.
CI/CD & DevOps Automation
הקטגוריה של רישום זה.
הירשם כדי לצפות בכל המדדים
Threatcl Logo

Threatcl

ניסיון חינם
הבעלים אימת את פרטי הפרופיל שלו המוצגים בדף זה.
This platform facilitates comprehensive threat modeling and security management by transforming scattered threat documentation into centralized, organized organizational security intelligence. It offers key features such as collaborative threat registry, real-time executive dashboards, approval workflows, and policy enforcement through code, effectively addressing challenges like siloed threat models, limited discoverability, collaboration barriers, lack of visibility, and governance gaps. Designed for security professionals, developers, legal teams, and compliance officers, it helps organizations proactively identify, analyze, and mitigate security risks across multiple systems and departments.
Threat Intelligence & Incident Response
הקטגוריה של רישום זה.
CI/CD & DevOps Automation
הקטגוריה של רישום זה.
הירשם כדי לצפות בכל המדדים
Cachely Logo

Cachely

ניסיון חינם
הבעלים אימת את פרטי הפרופיל שלו המוצגים בדף זה.
This managed remote build cache service optimizes software development workflows by enabling teams to store and reuse build artifacts efficiently across multiple build systems, such as Nx, Lerna, Turborepo, Gradle, and Bazel. It addresses challenges like lengthy build times, repeated computations, and fragmented caching infrastructure by providing a secure, scalable, and easy-to-integrate platform that enhances build speed, reduces resource consumption, and improves CI/CD performance for modern engineering teams, developers, and DevOps professionals.
תמחור: $0-$29.99/mo
טווח המחירים החודשי עבור מוצר SaaS זה. המחירים מנורמלים לסכומים חודשיים במידת האפשר.
CI/CD & DevOps Automation
הקטגוריה של רישום זה.
הירשם כדי לצפות בכל המדדים
CodeMinder Inc Logo

CodeMinder Inc

הבעלים אימת את פרטי הפרופיל שלו המוצגים בדף זה.
CodeMinder Inc offers a platform designed to help organizations identify and solve technical debt using machine learning and artificial intelligence. By integrating various development tools, it aims to improve productivity and accelerate innovation for teams facing challenges in their projects.
תמחור: $500-$4000/mo
טווח המחירים החודשי עבור מוצר SaaS זה. המחירים מנורמלים לסכומים חודשיים במידת האפשר.
CI/CD & DevOps Automation
הקטגוריה של רישום זה.
Application Monitoring & Observability
הקטגוריה של רישום זה.
הירשם כדי לצפות בכל המדדים
Bundle Drop Logo

Bundle Drop

ניסיון חינם
הבעלים אימת את פרטי הפרופיל שלו המוצגים בדף זה.
This platform facilitates over-the-air (OTA) updates for mobile applications built with React Native, enabling developers to deploy instant, reliable updates without requiring users to download new app store versions. Its key features include patch-optimized delivery for minimal data transfer, comprehensive validation of uploads before release, smart fallback mechanisms to ensure compatibility across devices, and flexible channel management that supports staged rollouts, testing, and feature-specific releases, making it ideal for mobile development teams seeking efficient, dependable update solutions that enhance user experience and streamline app maintenance.
תמחור: $0-$54.99/mo
טווח המחירים החודשי עבור מוצר SaaS זה. המחירים מנורמלים לסכומים חודשיים במידת האפשר.
CI/CD & DevOps Automation
הקטגוריה של רישום זה.
Mobile App Development Platforms
הקטגוריה של רישום זה.
הירשם כדי לצפות בכל המדדים
Orbit Rample Labs Logo

Orbit Rample Labs

ניסיון חינם
הבעלים אימת את פרטי הפרופיל שלו המוצגים בדף זה.
This platform automates the deployment and management of web applications by connecting a version-controlled code repository to a fully provisioned production environment that includes databases, caches, HTTPS, monitoring, and scheduled jobs, all managed with minimal user intervention. It features an AI-powered agent that continuously monitors, troubleshoots, and handles routine operational tasks, proactively identifies issues such as slow queries or risky deployments, and requires no DevOps expertise, making it ideal for both experienced developers seeking efficiency and non-technical founders who want effortless infrastructure management. By solving common problems like server babysitting, unpredictable costs, emergency firefighting, and data loss risks, it enables users to focus on building and shipping their products while ensuring reliable, secure, and scalable production environments.
CI/CD & DevOps Automation
הקטגוריה של רישום זה.
הירשם כדי לצפות בכל המדדים
Orbit Rample Labs Logo

Orbit Rample Labs

הבעלים אימת את פרטי הפרופיל שלו המוצגים בדף זה.
This platform automates the deployment and management of production infrastructure for web applications by connecting seamlessly to version control repositories and provisioning essential components such as databases, caching systems, HTTPS, monitoring, and scheduled jobs without requiring extensive DevOps expertise. Its main features include automated environment setup, continuous monitoring, AI-driven escalation of risky changes, simplified billing, and routine operational handling, solving common problems like server downtime, complex deployment processes, high infrastructure costs, and lack of backup strategies, and is designed for startup founders, developers, and teams building scalable, reliable online products.
CI/CD & DevOps Automation
הקטגוריה של רישום זה.
הירשם כדי לצפות בכל המדדים
Atmosly Logo

Atmosly

הבעלים אימת את פרטי הפרופיל שלו המוצגים בדף זה.
This comprehensive automation solution streamlines DevOps processes, particularly for Kubernetes environments, by offering features such as AI-powered troubleshooting, one-click environment cloning, and visual CI/CD pipeline creation. It addresses challenges like complex deployments, high operational costs, and lengthy troubleshooting times, making it ideal for startups, scale-ups, SaaS companies, and enterprises seeking efficient, secure, and cost-effective Kubernetes management.
תמחור: $399-$1200/mo
טווח המחירים החודשי עבור מוצר SaaS זה. המחירים מנורמלים לסכומים חודשיים במידת האפשר.
CI/CD & DevOps Automation
הקטגוריה של רישום זה.
הירשם כדי לצפות בכל המדדים
* ייתכן שחלק או כל חלקי דף זה נוצרו על ידי בינה מלאכותית, לכן אנא אמת כל מידע קריטי באופן עצמאי.

שאלות נפוצות

כמה אוטומציה של CI/CD ו-DevOps חברות SaaS יש?

דפדפן SaaS עוקב אחר 809 אוטומציה של CI/CD ו-DevOps מוצרי תוכנה נכון ל-September 2026. 72 אוטומציה של CI/CD ו-DevOps חברות SaaS חדשות נוספו ב-30 הימים האחרונים.

כמה אוטומציה של CI/CD ו-DevOps חברות SaaS חדשות מתווספות בכל חודש?

72 חברות SaaS חדשות נוספו לדפדפן SaaS ב-30 הימים האחרונים. תשתית הסריקה הקניינית שלנו מגלה ללא הרף מוצרי תוכנה חדשים.

מהן חברות ה-אוטומציה של CI/CD ו-DevOps SaaS הוותיקות ביותר?

חברות ה-SaaS המבוססות ביותר לפי סמכות דומיין כוללות את Bitbucket, GitLab, CircleCI, Gulp, Gradle. חברות אלו מייצגות את דירוג הדומיין הגבוה ביותר בקטגוריית אוטומציה של CI/CD ו-DevOps.

מהו גודל החברה הטיפוסי עבור אוטומציה של CI/CD ו-DevOps SaaS?

בקרב אוטומציה של CI/CD ו-DevOps חברות SaaS עם נתוני עובדים, התפלגות הגודל היא: - 2 (1.1%), - 12 (6.4%), - 18 (9.6%), - 155 (82.9%).

באילו מדינות יש הכי הרבה אוטומציה של CI/CD ו-DevOps חברות SaaS?

המדינות המובילות עבור אוטומציה של CI/CD ו-DevOps SaaS הן: United States (100), United Kingdom (14), Canada (13), India (13), Netherlands (9). אלו מייצגות את הריכוזים הגדולים ביותר של אוטומציה של CI/CD ו-DevOps חברות תוכנה ברחבי העולם.

איזה אחוז מתוך אוטומציה של CI/CD ו-DevOps חברות SaaS מציעות תוכניות שותפים?

24 אוטומציה של CI/CD ו-DevOps חברות SaaS מציעות תוכניות שותפים, המייצגות 3.0% מכלל התוכנות אוטומציה של CI/CD ו-DevOps שעוקבות אחר דפדפן SaaS. שיעור העמלה הממוצע הוא 15%.

מהו הגיל הממוצע של אוטומציה של CI/CD ו-DevOps חברות SaaS?

חברת SaaS ממוצעת של אוטומציה של CI/CD ו-DevOps נוסדה לפני 5.0 שנים, עם שנת הקמה ממוצעת של 2021.

האם אוטומציה של CI/CD ו-DevOps חברות SaaS הן בעיקר B2B או B2C?

בהתבסס על נתונים זמינים, אוטומציה של CI/CD ו-DevOps חברות SaaS מתחלקות כדלקמן: גם B2B וגם B2C (7.8%), עסקים (B2B) (92.2%).

מהן חברות ה-אוטומציה של CI/CD ו-DevOps SaaS החדשות ביותר?

בין חברות ה-SaaS אוטומציה של CI/CD ו-DevOps שהתגלו לאחרונה נמנים Tensel, dagweave, ScodyX, Conveyor, Codara. דפדפן SaaS מגלה ומאנדקס באופן רציף מוצרי תוכנה חדשים באמצעות תשתית סריקה קניינית.

אודות דפדפן SaaS

דפדפן SaaS הוא מסד הנתונים הגדול והמעודכן ביותר של SaaS באינטרנט - כלי המחקר והסיקור האולטימטיבי עבור חברות SaaS.

אנו מגלים כלים חדשים שבועות לאחר ההשקה, לפני שהם מופיעים באפולו, זום אינפו או במסדי נתונים אחרים. הפלטפורמה שלנו, שנבנתה במיוחד עבורנו, עוקבת אך ורק אחר מוצרי תוכנה אמיתיים עם נתונים מאומתים, בניגוד לכלי חיפוש גנריים המזוהמים בסוכנויות, ייעוץ ורישומים מיושן.

מחברות ברשימת Fortune 500 ועד סטארט-אפים חדשים שיושקו השבוע - אם מדובר ב-SaaS, אנחנו עוקבים אחריו.

כיצד מחושבים המספרים האלה

  1. תוכנה כוללת. מספר חברות ה-SaaS שפורסמו והרשומות כעת עבור בחירה זו. רק חברות שעוברות את בדיקות האיכות האוטומטיות שלנו נספרות.
  2. חדש (30 הימים האחרונים). המספר נטו של חברות SaaS שפורסמו לאחרונה עבור בחירה זו ב-30 הימים האחרונים.
  3. תוכניות שותפים. מספר חברות ה-SaaS הרשומות שמפעילות תוכנית שותפים או הפניות מאומתת.
  4. גיל ממוצע (בשנים). הגיל החציוני, בשנים, של החברות בבחירה זו, בהתבסס על שנת ההקמה. החציון הוא הערך האמצעי, כך שמחצית מבוגרות יותר ומחצית צעירות יותר.
  5. חדש (365 הימים האחרונים). מספר חברות ה-SaaS שפורסמו עבור בחירה זו במהלך 365 הימים האחרונים.
  6. נגרר (בשנה שעברה). חברות שפורסמו בשנה האחרונה ואינן רשומות עוד — הן ירדו מהאוויר, הוסרו, או הפסיקו לעבור את בדיקות האיכות שלנו.
  7. קצב נטישה שנתי. שיעור הנטישה השנתי — חברות שננטשו כאחוז מכל החברות שפורסמו בשנה האחרונה (הרשומות עדיין בתוספת אלו שננטשו).
  8. ניסיון חינם. אחוז החברות הרשומות בבחירה זו שמציעות ניסיון חינם.
  9. התפלגות גודל החברה. התפלגות החברות לפי מספר עובדים: סולו (1), קטן (2–50), בינוני (51–200), גדול (201–1,000), ארגוני (1,000+). האחוזים הם מתוך החברות שיש להן נתוני עובדים.
  10. מחיר התחלתי ממוצע (דולר ארה"ב). המחיר החודשי ההתחלתי החציוני (USD) על פני חברות בבחירה זו עם נתוני תמחור.
  11. מחיר ממוצע גבוה (דולר ארה"ב). המחיר החודשי הפרימיומי החציוני (USD) על פני חברות בבחירה זו עם נתוני תמחור.
  12. ציון רוויה. ציון רוויית שוק 0–100 המשלב סך מוצרים, סמכות דומיין, דומיינים מפנים, גיל החברה, צמיחת תנועה, תמחור ונוכחות ארגונית. גבוה יותר משמעו תחרותי יותר.
  13. עמלה ממוצעת. שיעור עמלת השותפים החציוני המוצע על ידי חברות בבחירה זו שמפעילות תוכנית שותפים.
  14. פירוט B2B / B2C. פירוט חברות לפי שוק יעד — עסקי (B2B), צרכני (B2C), או שניהם — מבין אלו שיש להן נתוני סוג צרכן.