SākumsVisas kategorijasMākoņa darba slodzes aizsardzība

Mākoņa darba slodzes aizsardzība

SaaS pārlūks izseko 102 Mākoņa darba slodzes aizsardzība programmatūras uzņēmumus, un 4 ir pievienoti pēdējo 30 dienu laikā. Mākoņa darba slodzes aizsardzība SaaS populārāko valstu vidū ir United States (27), India (3), Netherlands (2).

Galvenie datu punkti par Mākoņa darba slodzes aizsardzība

102
Kopējā programmatūra1
4
Jauns (pēdējo 30 dienu laikā)2
5
Partnerprogrammas3
8
Vidējais vecums (gados)4
+50
Jauns (pēdējo 365 dienu laikā)5
20
Atkritumi (pagājušajā gadā)6
28.6%
Gada mainības rādītājs7
36.3%
Bezmaksas izmēģinājums8

Uzņēmuma lieluma sadalījums9

4
Liels (201–1000)
9.8% no kopējā skaita
15
Vidēja izmēra (51–200)
36.6% no kopējā skaita
22
Mazs (2–50)
53.7% no kopējā skaita

Visvairāk dibināto Mākoņa darba slodzes aizsardzība uzņēmumu

Uzņēmums Darbinieki Domēna reitings Dibināts Pievienots
Zerto 1,000 2026-01-30
ChromeOS 2025-02-10
Portworx 200 2014 2025-02-28
Lakera 200 2021 2025-02-10
HYCU 500 2018 2025-02-04
Atomicorp 50 2015 2025-02-11
Upwind 500 2022 2025-03-04
Material 200 2017 2025-02-09
SoloProtect 200 2003 2025-02-04
Afi 200 2025-02-10

10 populārākās valstis X___0 SaaS

Pamatojoties uz mūsu datiem par 102 programmatūras produktiem, tālāk norādītās valstis norāda, kur atrodas lielākā daļa Mākoņa darba slodzes aizsardzība SaaS uzņēmumu, kuru galvenā mītne atrodas.

Valsts Grāfs % no kopējās summas
United States 27 26.5%
India 3 2.9%
Netherlands 2 2.0%
United Kingdom 2 2.0%
Singapore 2 2.0%
South Africa 2 2.0%
Canada 1 1.0%
Romania 1 1.0%
Saudi Arabia 1 1.0%
Hungary 1 1.0%

Cenu dati par Mākoņa darba slodzes aizsardzība

Vidējā sākuma cena (USD)12
$9/mēn.
Vidēji augstākā cena (USD)13
$49/mēn.

Tirgus piesātinājums Mākoņa darba slodzes aizsardzība

Šis rādītājs tiek aprēķināts, ņemot vērā kopējo produktu skaitu, domēna autoritāti, atsauces domēnus, uzņēmuma vecumu, datplūsmas pieaugumu, cenas un uzņēmuma klātbūtni.

Piesātinājuma rādītājs14
54 / 100 (Vidējs)

Partnerprogrammas Mākoņa darba slodzes aizsardzība

5 Mākoņa darba slodzes aizsardzība SaaS uzņēmumi piedāvā partnerprogrammas (4.9% no kopējā skaita).

Vidējā komisija15
15%
Komisijas veida sadalījums
Atkārtojas 1

Nesen pievienotais Mākoņa darba slodzes aizsardzība SaaS

Koreflow Pievienots 2026-08-19
Uhakika Flow Pievienots 2026-08-17
CruiseKube Pievienots 2026-08-17
LineGuard Pievienots 2026-08-06
Tascarrel Pievienots 2026-07-28
Harmony Nexus Pievienots 2026-07-28
SnoozeDB Pievienots 2026-07-22
Azure Resource Backup Pievienots 2026-07-20
DemoAPI Pievienots 2026-07-17
Mark Compute Pievienots 2026-07-13

Mākoņa darba slodzes aizsardzība SaaS uzņēmumu vidējais vecums

Vidēji Mākoņa darba slodzes aizsardzība SaaS uzņēmums tika dibināts pirms 8.0 gadiem (vidējais dibināšanas gads: 2018).

B2B/B2C sadalījums X___016

7
Gan B2B, gan B2C
6.9%
94
Bizness (B2B)
92.2%
1
Patērētājs (B2C)
1.0%

Balstoties uz 102 uzņēmumiem ar patērētāju tipa datiem (100.0% no kopējā skaita).

SaaS atklāšanas tendence Mākoņa darba slodzes aizsardzība

Ikmēneša SaaS atklāšanas skaits Mākoņa darba slodzes aizsardzība salīdzinājumā ar tā daļu no visiem atklātajiem SaaS. Augošs procentuālais rādītājs norāda, ka šis segments aug ātrāk nekā kopējais tirgus.

Loading...

Atklājiet Mākoņa darba slodzes aizsardzība SaaS

Kārtot:
Rādīt filtrus
1 filtrs ir pielietots · Notīrīt visu · Saglabāt
Kategorija: Mākoņa darba slodzes aizsardzība
DoksOps Logo

DoksOps

Īpašnieks ir apstiprinājis šajā lapā redzamo profila informāciju.
This automated cloud documentation and security auditing platform is designed to enable DevOps, SRE, and security teams to effortlessly generate comprehensive, accurate, and compliance-ready reports for cloud infrastructure, specifically tailored for AWS environments. Its key features include automatic architecture diagram creation, real-time security posture analysis, automated compliance mappings to frameworks such as SOC 2, ISO 27001, and SOX, detailed cost breakdowns and optimization recommendations, and multi-audience documentation generation for engineers, executives, and auditors, all while ensuring data privacy through read-only access, self-hosted AI inference, and strict data residency controls. It addresses common challenges like keeping infrastructure documentation up to date, reducing manual effort, mitigating security and compliance risks, and providing trusted, reproducible insights.
Cloud Security & Compliance Tools
Šī ieraksta kategorija.
CI/CD & DevOps Automation
Šī ieraksta kategorija.
Reģistrējieties, lai skatītu visus rādītājus
Lakera Logo
Lakera Guard offers instant protection for LLM applications against various security threats, ensuring safe and reliable AI deployment. With seamless integration and advanced threat intelligence, organizations can confidently build and manage their AI systems without the worry of data loss or harmful content.
Cloud Workload Protection
Šī ieraksta kategorija.
Reģistrējieties, lai skatītu visus rādītājus
Conductor Logo
Conductor Cloud Rendering provides powerful tools for artists and studios to enhance their rendering capabilities in the cloud. With features like cost control, scalability, and data security, it simplifies the rendering process while allowing users to focus on their creative work.
Cenas: $0.18/mo
Šī SaaS produkta mēneša cenu diapazons. Cenas, ja iespējams, ir normalizētas atbilstoši mēneša summām.
Cloud Workload Protection
Šī ieraksta kategorija.
Reģistrējieties, lai skatītu visus rādītājus
CloudThrottle Logo
A comprehensive cloud cost management solution empowers teams to gain control over their cloud spending by implementing automated budget workflows, real-time monitoring, and off-hours resource management. Key features include centralized budget oversight, anomaly detection, and role-based escalation, which collectively address the challenges of overspending and lack of visibility, making it ideal for organizations seeking to optimize their cloud expenditures while maintaining financial accountability.
Cenas: $600-$2400/mo
Šī SaaS produkta mēneša cenu diapazons. Cenas, ja iespējams, ir normalizētas atbilstoši mēneša summām.
Cloud Workload Protection
Šī ieraksta kategorija.
Reģistrējieties, lai skatītu visus rādītājus
ETI-NET Logo
This solution provides robust data protection and storage management for critical environments, ensuring seamless backup and recovery processes. Key features include integrated deduplication to minimize storage requirements, advanced workload automation for efficient task scheduling, and real-time transaction monitoring to enhance operational visibility, addressing challenges such as data loss, inefficiencies, and compliance for industries like finance, healthcare, and telecommunications.
Cloud Workload Protection
Šī ieraksta kategorija.
Reģistrējieties, lai skatītu visus rādītājus
WP Cloud Logo
WP Cloud provides a specialized, scalable, and secure cloud hosting platform optimized exclusively for WordPress websites, enabling hosting providers, agencies, and large organizations to deliver faster, more reliable, and protected WordPress experiences. Its main features include automated updates, real-time failover, vertical scaling, edge caching, integrated CDN, enterprise-grade security measures, and API-driven customization, which collectively address challenges such as site downtime, slow load times, security vulnerabilities, and resource management. Designed for hosting companies, resellers, agencies, and enterprise clients, it helps improve website performance, reduce operational complexity, increase revenue opportunities, and facilitate effortless management of high-traffic WordPress sites.
Cloud Workload Protection
Šī ieraksta kategorija.
Reģistrējieties, lai skatītu visus rādītājus
Blast Security Logo
A proactive, preventive cloud defense platform foresees and blocks risk before it materializes by turning security into preventive guardrails that automatically adapt your cloud into a living defense fabric, bridging the gap between change and control and surpassing what traditional detection tools can identify. Built for security teams, cloud engineers, DevSecOps, CISOs, and IT leaders managing multi-cloud environments, it delivers scalable cloud governance across AWS, Azure, GCP and Kubernetes, upfront policy impact simulation, safe enforcement of native controls, automated guardrail deployment, and continuous breach containment to reduce blast radius, solving problems like alert fatigue, misconfigurations, delayed responses, and the endless detection-remediation cycle.
Cloud Workload Protection
Šī ieraksta kategorija.
Reģistrējieties, lai skatītu visus rādītājus
Atomicorp Logo
Atomicorp offers a Unified Workload Security Platform built on OSSEC, providing comprehensive security solutions for various environments, including cloud and datacenters. The platform features advanced tools for intrusion detection, compliance, and workload protection, ensuring organizations can maintain security while delivering new software releases.
Cenas: $22.5-$250/mo
Šī SaaS produkta mēneša cenu diapazons. Cenas, ja iespējams, ir normalizētas atbilstoši mēneša summām.
Cloud Workload Protection
Šī ieraksta kategorija.
Reģistrējieties, lai skatītu visus rādītājus
Upwind Logo
Upwind offers advanced cloud security solutions that protect systems during runtime. With tools for vulnerability management, API security, and multi-cloud protection, it helps teams identify risks and respond to threats quickly.
Cloud Workload Protection
Šī ieraksta kategorija.
Reģistrējieties, lai skatītu visus rādītājus
Afi Logo
This technology provides comprehensive data protection for various cloud applications, ensuring that critical information is securely backed up and easily recoverable. Key features include automated high-frequency backups, full-text search capabilities, granular restore options, and robust ransomware protection, making it an ideal solution for businesses seeking to safeguard their data across platforms like Google Workspace, Microsoft 365, and Kubernetes.
Cenas: $53-$0/mo
Šī SaaS produkta mēneša cenu diapazons. Cenas, ja iespējams, ir normalizētas atbilstoši mēneša summām.
Cloud Workload Protection
Šī ieraksta kategorija.
Reģistrējieties, lai skatītu visus rādītājus
* Dažas vai visas šīs lapas daļas var būt ģenerētas ar mākslīgo intelektu, tāpēc, lūdzu, neatkarīgi pārbaudiet jebkuru svarīgu informāciju.

Bieži uzdotie jautājumi

Cik daudz Mākoņa darba slodzes aizsardzība SaaS uzņēmumu ir?

SaaS pārlūks izseko 102 Mākoņa darba slodzes aizsardzība programmatūras produktus, sākot ar September 2026. Pēdējo 30 dienu laikā ir pievienoti 4 jauni Mākoņa darba slodzes aizsardzība SaaS uzņēmumi.

Cik jaunu Mākoņa darba slodzes aizsardzība SaaS uzņēmumu tiek pievienoti katru mēnesi?

Pēdējo 30 dienu laikā SaaS pārlūkam ir pievienoti 4 jauni Mākoņa darba slodzes aizsardzība SaaS uzņēmumi. Mūsu patentētā pārmeklēšanas infrastruktūra nepārtraukti atrod jaunus programmatūras produktus.

Kādi ir visizplatītākie Mākoņa darba slodzes aizsardzība SaaS uzņēmumi?

Visizplatītākie Mākoņa darba slodzes aizsardzība SaaS uzņēmumi pēc domēna autoritātes ir Zerto, ChromeOS, Portworx, Lakera, HYCU. Šiem uzņēmumiem ir augstākie domēna ranga rādītāji Mākoņa darba slodzes aizsardzība kategorijā.

Kāds ir tipiskais uzņēmuma lielums Mākoņa darba slodzes aizsardzība SaaS pakalpojumam?

Starp Mākoņa darba slodzes aizsardzība SaaS uzņēmumiem ar darbinieku datiem lieluma sadalījums ir: - 4 (9.8%), - 15 (36.6%), - 22 (53.7%).

Kurās valstīs ir visvairāk Mākoņa darba slodzes aizsardzība SaaS uzņēmumu?

Mākoņa darba slodzes aizsardzība SaaS galvenās valstis ir: United States (27), India (3), Netherlands (2), United Kingdom (2), Singapore (2). Tās pārstāv vislielāko Mākoņa darba slodzes aizsardzība programmatūras uzņēmumu koncentrāciju pasaulē.

Cik procentu no Mākoņa darba slodzes aizsardzība SaaS uzņēmumiem piedāvā partnerprogrammas?

5 Mākoņa darba slodzes aizsardzība SaaS uzņēmumi piedāvā saistītās programmas, kas pārstāv 4.9% no visas Mākoņa darba slodzes aizsardzība programmatūras, ko izseko SaaS pārlūks. Vidējā komisijas maksa ir 15%.

Kāds ir Mākoņa darba slodzes aizsardzība SaaS uzņēmumu vidējais vecums?

Vidēji Mākoņa darba slodzes aizsardzība SaaS uzņēmums tika dibināts pirms 8.0 gadiem, un vidējais dibināšanas gads bija 2018.

Vai Mākoņa darba slodzes aizsardzība SaaS uzņēmumi galvenokārt ir B2B vai B2C?

Pamatojoties uz pieejamajiem datiem, Mākoņa darba slodzes aizsardzība SaaS uzņēmumi iedalās šādi: Gan B2B, gan B2C (6.9%), Bizness (B2B) (92.2%), Patērētājs (B2C) (1.0%).

Kādi ir jaunākie Mākoņa darba slodzes aizsardzība SaaS uzņēmumi?

Starp jaunākajiem atklātajiem Mākoņa darba slodzes aizsardzība SaaS uzņēmumiem ir Koreflow, Uhakika Flow, CruiseKube, LineGuard, Tascarrel. SaaS pārlūks nepārtraukti atrod un indeksē jaunus programmatūras produktus, izmantojot patentētu pārmeklēšanas infrastruktūru.

Par SaaS pārlūku

SaaS Browser ir lielākā un atjauninātākā SaaS datubāze internetā - galvenais meklēšanas un pētniecības rīks SaaS uzņēmumiem.

Mēs atklājam jaunus rīkus vairākas nedēļas pēc to palaišanas, pirms tie parādās Apollo, ZoomInfo vai citās datubāzēs. Mūsu mērķtiecīgi izveidotā platforma izseko tikai reālus programmatūras produktus ar pārbaudītiem datiem, atšķirībā no vispārīgiem izpētes rīkiem, kas ir piesārņoti ar aģentūrām, konsultāciju uzņēmumiem un novecojušiem sarakstiem.

No Fortune 500 uzņēmumiem līdz pašiem mazāk attīstītiem jaunuzņēmumiem, kas sāk darbību šonedēļ - ja tas ir SaaS, mēs to izsekojam.

Kā šie skaitļi tiek aprēķināti

  1. Kopējā programmatūra. Pašlaik šai atlasei uzskaitīto publicēto SaaS uzņēmumu skaits. Tiek skaitīti tikai uzņēmumi, kas iztur mūsu automatizētās kvalitātes pārbaudes.
  2. Jauns (pēdējo 30 dienu laikā). Pēdējo 30 dienu laikā šai atlasei no jauna publicēto SaaS uzņēmumu neto skaits.
  3. Partnerprogrammas. To uzskaitīto SaaS uzņēmumu skaits, kuri pārvalda verificētu partneru vai ieteikumu programmu.
  4. Vidējais vecums (gados). Mediānais vecums gados uzņēmumiem šajā atlasē, pamatojoties uz dibināšanas gadu. Mediāna ir vidējā vērtība, tāpēc puse ir vecāki un puse jaunāki.
  5. Jauns (pēdējo 365 dienu laikā). Pēdējo 365 dienu laikā šai atlasei publicēto SaaS uzņēmumu skaits.
  6. Atkritumi (pagājušajā gadā). Pēdējā gada laikā publicētie uzņēmumi, kas vairs nav uzskaitīti — tie pārtrauca darbu, tika noņemti vai pārstāja iziet mūsu kvalitātes pārbaudes.
  7. Gada mainības rādītājs. Gada aizplūšanas rādītājs — aizplūdušie uzņēmumi procentos no visiem pēdējā gadā publicētajiem uzņēmumiem (joprojām uzskaitītie plus aizplūdušie).
  8. Bezmaksas izmēģinājums. To uzskaitīto uzņēmumu procentuālā daļa šajā atlasē, kuri piedāvā bezmaksas izmēģinājumu.
  9. Uzņēmuma lieluma sadalījums. Uzņēmumu sadalījums pēc darbinieku skaita: solo (1), mazs (2–50), vidējs (51–200), liels (201–1,000), uzņēmums (1,000+). Procenti ir no uzņēmumiem ar darbinieku datiem.
  10. Vidējā sākuma cena (USD). Mediānā sākuma līmeņa mēneša cena (USD) starp uzņēmumiem šajā atlasē ar cenu datiem.
  11. Vidēji augstākā cena (USD). Mediānā premium mēneša cena (USD) starp uzņēmumiem šajā atlasē ar cenu datiem.
  12. Piesātinājuma rādītājs. 0–100 tirgus piesātinājuma rādītājs, kas apvieno kopējo produktu skaitu, domēna autoritāti, atsaucošos domēnus, uzņēmuma vecumu, datplūsmas pieaugumu, cenas un uzņēmuma klātbūtni. Augstāks nozīmē konkurētspējīgāku.
  13. Vidējā komisija. Mediānā partneru komisijas likme, ko piedāvā uzņēmumi šajā atlasē, kuri pārvalda partnerprogrammu.
  14. B2B/B2C sadalījums. Uzņēmumu sadalījums pēc mērķa tirgus — bizness (B2B), patērētājs (B2C) vai abi — starp tiem, kuriem ir patērētāju tipa dati.