DomovVšechny kategorieSoftware pro správu auditů

Software pro správu auditů

SaaS Browser sleduje softwarové společnosti 881 Software pro správu auditů, přičemž v posledních 30 dnech jich bylo přidáno 202. Mezi země, které nejvíce využívají SaaS na platformě Software pro správu auditů, patří United States (100), United Kingdom (40), India (24).

Klíčové datové body pro Software pro správu auditů

881
Celkový software1
202
Nové (posledních 30 dní)2
18
Partnerské programy3
8
Průměrný věk (roky)4
+626
Nové (posledních 365 dní)5
93
Stloukané (minulý rok)6
12.9%
Roční míra odchodu7
28.7%
Bezplatná zkušební verze8

Rozložení velikosti společností9

4
Podnik (1 000+)
2.1% z celkového počtu
2
Velká (201–1 000)
1.1% z celkového počtu
17
Střední velikost (51–200)
9.1% z celkového počtu
164
Malé (2–50)
87.7% z celkového počtu

Nejvíce zavedených společností z Software pro správu auditů

Společnost Zaměstnanci Rating domény Založeno Přidáno
Cledara 200 2018 2025-02-06
Accountable2You 10 2008 2025-02-11
IS Decisions 50 2000 2025-02-28
Fiducia 50 2018 2025-02-10
Ever Accountable 50 2012 2025-04-05
Accountable 50 2013 2025-02-05
QuillAudits 50 2018 2025-02-28
GoAudits 200 2016 2025-02-07
Active Directory Pro 10 2025-02-06
Award Force 200 2013 2025-02-26

10 nejlepších zemí pro SaaS v Software pro správu auditů

Následující země představují místa, kde má sídlo většina SaaS společností Software pro správu auditů, na základě našich údajů o softwarových produktech 881.

Země Počítat % z celkového počtu
United States 100 11.4%
United Kingdom 40 4.5%
India 24 2.7%
Australia 18 2.0%
Canada 12 1.4%
Germany 8 0.9%
Netherlands 7 0.8%
South Africa 7 0.8%
Ireland 6 0.7%
Switzerland 5 0.6%

Cenové údaje pro Software pro správu auditů

Průměrná vyvolávací cena (USD)12
$35/měsíc
Průměrná nejvyšší cena (USD)13
$149/měsíc

Nasycení trhu pro Software pro správu auditů

Toto skóre se vypočítává z kombinace celkového počtu produktů, autority domény, odkazujících domén, stáří společnosti, růstu návštěvnosti, cen a přítomnosti podniku.

Skóre saturace14
28 / 100 (Nízký)

Partnerské programy v Software pro správu auditů

SaaS společnosti 18 Software pro správu auditů nabízejí affiliate programy (2.0 % z celkového počtu).

Průměrná provize15
15%
Distribuce typu provize
Opakující se 4

Naposledy přidané Software pro správu auditů SaaS

TrustForge Přidáno 2026-08-28
Auditroy Přidáno 2026-08-27
Crater Scope Přidáno 2026-08-27
PAYPTA Přidáno 2026-08-27
LessAdmin Přidáno 2026-08-27
FARR Suite Přidáno 2026-08-27
ATA Accreditation Hub Přidáno 2026-08-27
Unitlane Přidáno 2026-08-27
FreightGuard Přidáno 2026-08-26
FlowState Přidáno 2026-08-26

Průměrné stáří Software pro správu auditů SaaS společností

Průměrná SaaS společnost s velikostí Software pro správu auditů byla založena před 8.0 lety (průměrný rok založení: 2018).

Rozdělení B2B / B2C pro Software pro správu auditů16

59
B2B i B2C
6.7%
814
Obchod (B2B)
92.6%
6
Spotřebitel (B2C)
0.7%

Na základě 879 společností s údaji o typu spotřebitele (99.8 % z celkového počtu).

Trend objevování SaaS pro Software pro správu auditů

Měsíční počet nově objevených SaaS v segmentu Software pro správu auditů ve srovnání s jeho podílem na celkově objevených SaaS. Rostoucí procentuální podíl naznačuje, že tento segment roste rychleji než celkový trh.

Loading...

Objevte SaaS Software pro správu auditů

Seřadit:
Zobrazit filtry
Použit filtr 1 · Vymazat vše · Uložit
Kategorie: Software pro správu auditů
Fidavit Logo

Fidavit

Majitel ověřil informace o svém profilu zobrazené na této stránce.
A compliance and risk management platform designed to automate client bookkeeping processes while ensuring control, transparency, and accountability. It integrates seamlessly with AI bookkeeping tools and accounting software, performing policy checks on proposed changes, holding risky actions for human approval, recording tamper-evident evidence, and preventing errors such as fraudulent transactions or unintended modifications. This system is ideal for accounting firms, finance professionals, and bookkeeping service providers seeking to mitigate operational risk, enhance auditability, and maintain client trust during automation of financial record keeping.
Accounting Software
Kategorie tohoto záznamu.
Audit Management Software
Kategorie tohoto záznamu.
Zaregistrujte se pro zobrazení všech metrik
Golden Pod Logo

Golden Pod

Bezplatná zkušební verze
Majitel ověřil informace o svém profilu zobrazené na této stránce.
This automated financial auditing tool systematically scans accounting records and transaction data to identify and recover lost or duplicated payments, vendor errors, and missing or misaligned invoices. It features precise, deterministic algorithms that detect duplicate payments, vendor alias discrepancies, and sequence gaps with high accuracy, providing quick, real-dollar reports that help organizations optimize cash flow, reduce expenses, and prevent financial leakage. Designed for businesses, finance teams, and accounting professionals, it addresses challenges such as payment overcharges, vendor misallocations, and data inconsistencies, offering a cost-effective solution that ensures financial integrity and decreases the risk of revenue loss.
Ceny: $950-$1950/mo
Měsíční cenové rozpětí pro tento SaaS produkt. Ceny jsou pokud možno normalizovány na měsíční částky.
Accounts Payable & Spend Management
Kategorie tohoto záznamu.
Audit Management Software
Kategorie tohoto záznamu.
Zaregistrujte se pro zobrazení všech metrik
CSFaaS Logo

CSFaaS

Bezplatná zkušební verze
Majitel ověřil informace o svém profilu zobrazené na této stránce.
This platform enables users to earn virtual currency, such as in-game points or digital rewards, by completing simple tasks and missions within various online gaming environments, primarily targeting gamers and digital enthusiasts. Its key features include instant reward delivery, access to exclusive avatar customization options including skins and items, and a wide array of popular games that enhance gameplay experience and engagement; it addresses the challenge of acquiring in-game currency or rare items without spending real money, making it ideal for players seeking to personalize their avatars, improve their gaming progress, or enjoy a more enriched virtual experience.
Ceny: $79-$390/mo
Měsíční cenové rozpětí pro tento SaaS produkt. Ceny jsou pokud možno normalizovány na měsíční částky.
Cloud Security & Compliance Tools
Kategorie tohoto záznamu.
Third-Party & Vendor Risk Management
Kategorie tohoto záznamu.
Zaregistrujte se pro zobrazení všech metrik
RecordArc Logo

RecordArc

Majitel ověřil informace o svém profilu zobrazené na této stránce.
This platform evaluates and standardizes decision records across regulated environments to create auditable, replayable, and defensible proof packages that demonstrate how high-risk decisions were made, ensuring compliance, transparency, and accountability. Its main features include assessing existing decision trails for completeness, aligning evidence and policy lineage, packaging immutable proof for audits, supporting decision replay with full fidelity, and providing tamper-evident, regulator-ready proof documentation, making it ideal for compliance officers, risk managers, auditors, and regulatory agencies dealing with financial crime, fraud prevention, AML, KYC, and other risk-heavy domains.
Audit Management Software
Kategorie tohoto záznamu.
Compliance Management Software
Kategorie tohoto záznamu.
Zaregistrujte se pro zobrazení všech metrik
Taplid Logo

Taplid

Majitel ověřil informace o svém profilu zobrazené na této stránce.
This system functions as an AI-powered validation and auditing platform designed to ensure the accuracy, safety, and compliance of generated technical outputs, code, and documents. It offers features such as structured output analysis, real-time validation, automated review of code changes, legal drafts, technical reports, and JSON artifacts, along with support for integration via web, APIs, SDKs, and CLI tools; it helps developers, product teams, and compliance officers identify hallucinations, inconsistencies, unsafe patterns, and compliance issues, thereby streamlining quality control, reducing errors, and enhancing trustworthiness of automated AI outputs.
Ceny: $0-$29.99/mo
Měsíční cenové rozpětí pro tento SaaS produkt. Ceny jsou pokud možno normalizovány na měsíční částky.
API Testing Tools
Kategorie tohoto záznamu.
Code Review Tools
Kategorie tohoto záznamu.
Zaregistrujte se pro zobrazení všech metrik
Valta Logo

Valta

Bezplatná zkušební verze
Majitel ověřil informace o svém profilu zobrazené na této stránce.
Valta provides a comprehensive financial governance infrastructure designed for autonomous AI agents, enabling controlled, auditable, and compliant financial transactions by assigning each agent its own dedicated wallet, implementing enforceable spending policies, and offering real-time monitoring, alerts, and emergency controls like a kill switch. Its main features include immutable audit trails, customizable spending limits, role-based permissions, real-time governance signals, and a trust scoring system, solving problems related to lack of accountability, manual reconciliation, and uncontrolled agent spending, and is intended for developers building AI systems, teams managing multiple AI agents, and enterprises requiring compliance and oversight in automated financial operations.
Ceny: $20-$100/mo
Měsíční cenové rozpětí pro tento SaaS produkt. Ceny jsou pokud možno normalizovány na měsíční částky.
Audit Management Software
Kategorie tohoto záznamu.
Zaregistrujte se pro zobrazení všech metrik
Spendassay Logo

Spendassay

Majitel ověřil informace o svém profilu zobrazené na této stránce.
The platform performs an independent, comprehensive audit of corporate AI spending by aggregating and analyzing expenses related to seats, API tokens, and infrastructure across multiple vendors, providing transparency and accountability in AI financial management. Key features include secure data connectors that pull raw usage and spend data, normalized cross-vendor reconciliation to produce a single CFO-credible profit-and-loss statement, and actionable insights that identify wasted resources, underutilized licenses, or profitable investments, enabling organizations to optimize AI budgets and maximize ROI. It addresses challenges such as opaque vendor billing, inefficient resource allocation, and lack of clear financial visibility for AI investments, making it ideal for finance executives, CTOs, AI teams, and corporate governance professionals seeking to control and justify AI-related expenditures.
Ceny: $16-$499/mo
Měsíční cenové rozpětí pro tento SaaS produkt. Ceny jsou pokud možno normalizovány na měsíční částky.
Audit Management Software
Kategorie tohoto záznamu.
Zaregistrujte se pro zobrazení všech metrik
Trustify - No Icon

Trustify

Majitel ověřil informace o svém profilu zobrazené na této stránce.
This system facilitates the standardization and verification of digital content provenance through deterministic signal execution within automated workflows, primarily serving organizations focused on content security, digital trust, and verification processes. Its key features include structured signal generation, correlation identifiers, profile-bound execution under consistent conditions, and integration via cloud marketplace, addressing problems related to content authenticity, provenance validation, and trust boundary management in scalable digital environments. It is designed for developers, security professionals, and organizations seeking reliable methods to verify content origins, ensure integrity, and enhance trust in digital assets without providing direct content classification or confidence scoring, operating within a secure, educational, and nonauthoritative framework.
Cloud Security & Compliance Tools
Kategorie tohoto záznamu.
Digital Forensics Software
Kategorie tohoto záznamu.
Zaregistrujte se pro zobrazení všech metrik
WiseCost Logo

WiseCost

Bezplatná zkušební verze
Majitel ověřil informace o svém profilu zobrazené na této stránce.
This software integrates seamlessly with QuickBooks Online to automate labor cost tracking, expense allocation, and generate compliant journal entries, thereby simplifying financial management and ensuring DCAA (Defense Contract Audit Agency) compliance without the need for complex data migrations or costly enterprise solutions. Its main features include time tracking with validation, automated labor and overhead cost distribution, audit trail preservation, timesheet approval workflows, and reversible journal entries—helping government contractors, project managers, and finance teams streamline audit readiness, reduce manual errors, and control expenses efficiently.
Ceny: $149-$174/mo
Měsíční cenové rozpětí pro tento SaaS produkt. Ceny jsou pokud možno normalizovány na měsíční částky.
Time Tracking & Productivity Software
Kategorie tohoto záznamu.
Accounting Software
Kategorie tohoto záznamu.
Zaregistrujte se pro zobrazení všech metrik
Cledara Logo
A comprehensive software management platform streamlines financial oversight and control of software expenditures, enabling organizations to optimize their SaaS investments effectively. Key features include automated spend management, real-time analytics, compliance tracking, and seamless integration with existing tools, addressing challenges such as unexpected charges, inefficient procurement processes, and lack of visibility into software usage, making it ideal for finance teams and IT departments seeking to enhance operational efficiency and reduce costs.
Ceny: £50-£2000/mo
Měsíční cenové rozpětí pro tento SaaS produkt. Ceny jsou pokud možno normalizovány na měsíční částky.
Audit Management Software
Kategorie tohoto záznamu.
Zaregistrujte se pro zobrazení všech metrik
* Některé nebo všechny části této stránky mohou být generovány umělou inteligencí, proto si prosím nezávisle ověřte veškeré důležité informace.

Často kladené otázky

Kolik SaaS společností typu Software pro správu auditů existuje?

SaaS Browser sleduje softwarové produkty 881 Software pro správu auditů k datu August 2026. V posledních 30 dnech bylo přidáno 202 nových Software pro správu auditů SaaS společností.

Kolik nových SaaS společností Software pro správu auditů je přidáno každý měsíc?

Do prohlížeče SaaS bylo za posledních 30 dní přidáno 202 nových Software pro správu auditů SaaS společností. Naše proprietární infrastruktura procházení neustále objevuje nové softwarové produkty.

Které jsou nejzavedenější SaaS společnosti v oblasti Software pro správu auditů?

Mezi nejzavedenější SaaS společnosti v kategorii Software pro správu auditů podle autority domény patří Cledara, Accountable2You, IS Decisions, Fiducia, Ever Accountable. Tyto společnosti reprezentují nejvyšší skóre hodnocení domény v kategorii Software pro správu auditů.

Jaká je typická velikost společnosti pro SaaS v rámci Software pro správu auditů?

Mezi Software pro správu auditů SaaS společnostmi s údaji o zaměstnancích je rozdělení velikosti: - 4 (2.1%), - 2 (1.1%), - 17 (9.1%), - 164 (87.7%).

Které země mají nejvíce SaaS společností s Software pro správu auditů platformou?

Největší země pro Software pro správu auditů SaaS jsou: United States (100), United Kingdom (40), India (24), Australia (18), Canada (12). Tyto země představují největší koncentraci softwarových společností Software pro správu auditů na světě.

Jaké procento SaaS společností z Software pro správu auditů nabízí partnerské programy?

SaaS společnosti 18 Software pro správu auditů nabízejí partnerské programy, které představují 2.0 % veškerého softwaru Software pro správu auditů sledovaného prohlížečem SaaS. Průměrná provizní sazba je 15 %.

Jaké je průměrné stáří SaaS společností Software pro správu auditů?

Průměrná SaaS společnost typu Software pro správu auditů byla založena před 8.0 lety, s průměrným rokem založení 2018.

Jsou SaaS společnosti Software pro správu auditů převážně B2B nebo B2C?

Na základě dostupných dat se SaaS společnosti Software pro správu auditů dělí následovně: B2B i B2C (6.7%), Obchod (B2B) (92.6%), Spotřebitel (B2C) (0.7%).

Jaké jsou nejnovější SaaS společnosti na platformě Software pro správu auditů?

Mezi naposledy objevené SaaS společnosti Software pro správu auditů patří TrustForge, Auditroy, Crater Scope, PAYPTA, LessAdmin. SaaS Browser neustále vyhledává a indexuje nové softwarové produkty pomocí proprietární infrastruktury procházení.

O prohlížeči SaaS

SaaS Browser je největší a nejaktuálnější SaaS databáze na internetu – dokonalý nástroj pro vyhledávání a výzkum pro SaaS společnosti.

Nové nástroje objevujeme týdny po jejich uvedení na trh, ještě předtím, než se objeví v databázích Apollo, ZoomInfo nebo jiných. Naše platforma vytvořená pro tento účel sleduje výhradně skutečné softwarové produkty s ověřenými daty, na rozdíl od generických nástrojů pro vyhledávání produktů zamořených agenturami, konzultačními společnostmi a zastaralými nabídkami.

Od podniků z žebříčku Fortune 500 až po startupy založené na vlastních zdrojích, které se tento týden objevují – pokud se jedná o SaaS, sledujeme to.

Jak se tato čísla počítají

  1. Celkový software. Počet zveřejněných SaaS společností aktuálně uvedených pro tento výběr. Počítány jsou pouze společnosti, které projdou našimi automatizovanými kontrolami kvality.
  2. Nové (posledních 30 dní). Čistý počet SaaS společností nově zveřejněných pro tento výběr za posledních 30 dní.
  3. Partnerské programy. Počet uvedených SaaS společností, které provozují ověřený affiliate nebo doporučovací program.
  4. Průměrný věk (roky). Medián stáří, v letech, společností v tomto výběru, založený na roce založení. Medián je prostřední hodnota, takže polovina je starší a polovina mladší.
  5. Nové (posledních 365 dní). Počet SaaS společností zveřejněných pro tento výběr za posledních 365 dní.
  6. Stloukané (minulý rok). Společnosti zveřejněné v posledním roce, které již nejsou uvedeny — přešly do offline, byly odstraněny nebo přestaly procházet našimi kontrolami kvality.
  7. Roční míra odchodu. Roční míra churnu — churnované společnosti jako procento všech společností zveřejněných za poslední rok (stále uvedené plus churnované).
  8. Bezplatná zkušební verze. Procento uvedených společností v tomto výběru, které nabízejí zkušební verzi zdarma.
  9. Rozložení velikosti společností. Rozdělení společností podle počtu zaměstnanců: samostatný (1), malý (2–50), střední (51–200), velký (201–1,000), enterprise (1,000+). Procenta jsou ze společností s daty o zaměstnancích.
  10. Průměrná vyvolávací cena (USD). Medián vstupní měsíční ceny (USD) napříč společnostmi v tomto výběru s cenovými daty.
  11. Průměrná nejvyšší cena (USD). Medián prémiové měsíční ceny (USD) napříč společnostmi v tomto výběru s cenovými daty.
  12. Skóre saturace. Skóre nasycenosti trhu 0–100 kombinující celkový počet produktů, autoritu domény, odkazující domény, stáří společnosti, růst návštěvnosti, ceny a přítomnost v enterprise segmentu. Vyšší znamená konkurenčnější.
  13. Průměrná provize. Medián affiliate provizní sazby nabízené společnostmi v tomto výběru, které provozují affiliate program.
  14. Rozdělení B2B / B2C. Rozdělení společností podle cílového trhu — firemní (B2B), spotřebitelský (B2C) nebo obojí — mezi těmi s daty o typu zákazníka.